Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vannak odáig a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak odáig a nők a házasságért?!

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt barátnőmmel és ezt szerintem így jó.

De az elmúlt hetekben elkezdte rágni a fülem hogy legyen egy jó nagy eskuvönk a covid után. Nagyon alá számolva 2 millió lenne az esküvő (ha nem több). Volna rá pénzem mert az évek alatt össze bírtam spórolni de én ezt inkább valami értelmesebb dologra szeretném költeni nem pedig egy bulira.

Egy szolig családi esküvőbe még bele is egyeznék ahol a szűk család van ott. De egy ilyen dolgot értelmetlennek látok


2021. jan. 30. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
És ezt így 4 év után terveztétek először tisztázni?
2021. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
A kérdésed ellentmond a leírásnak. A házassággal neked sincs bajod, neked a nagy lagzival van a bajod. Házasság =/= esküvői buli
2021. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Lehet kis esküvővel is házas az ember.

Tisztázzuk a kérdést, mert más a valasz arra, hogy miért szeretne valaki házasodni és más arra, hogy miért szeretne nagy esküvőt

2021. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Nyugodtan fizetheti ő.
2021. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is hülyeség milliókat költeni erre. MOndd neki, menjen hozzá egy milliárdoshoz, ha nagy bulit akar, vagy minimum a felét keresse meg rá ő. Mi az, hogy csak te spórolsz rá, mikor őneki a fontos ez?! 30f
2021. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%
Orbán Viktor!
2021. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, hogy ezek szerint nem az esküvővel, hanem a nagy banzájjal van bajod...


Nő létemre megértem. Mi idén márciusban házasodtunk össze, 15 fővel, vacsorával, utána beszélgetés/iszogatással. Mert nekünk ez tetszett.


200ezer ft volt cakkum pakk. Amit EGYÜTT fizettünk...


Először ezt kellene tisztáznotok, h ki mit akar. Ha már ebben nem tudtok közös nevezőre jutni, az rég gáz...


28L

2021. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
200 ezer az pont jó összeg. Én 500 ezernél többet tuti nem költenék ilyesmire. Normális násznép pedig ad pénzt menyasszony táncba, szóval csak visszajön valamennyi.
2021. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk 150 jött belőle vissza. Azt menyasszonyi tánc sem volt 😂


7es voltam.

2021. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%
El ne vedd!
2021. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!