Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig érdemes küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni egy házasságért?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk házasok, előtte éltünk együtt. Úgy gondoltam, jó házasság a miénk. Aztán ő egyre többet dolgozott, alig volt otthon. Jött a gyerek, szokásos semmit nem segített itthon. Eleinte kértem, segítsen, volt természetesen kiabálás is. Jött a teljes elhidegülés. Alig van közös program, ha van, akkor is összeveszünk. Mert mi beszélünk a gyerekkel, beszélgetnénk vele is, de ő folyton azt hangoztatja, hogy lezsibbasztjuk. Miért nem lehet egész nap csendben lenni. Nem szeret velünk lenni. Szerinte én otthon nem csinálok semmit, hiszen a házimunka,a főzés az semmi. Elhangzott már az is, hogy nem szeret, nem vagyok a számára nő. Ő nem jön el velem sehová, ha én egyedül megyek el, akkor k...va vagyok, aki mással akar lenni. Szerinte csak ki akarom élni magam. Mert már a mi korunkban(40 éves vagyok), itthon kellene lenni, és nem eljárni mindenhová. Nincs közös téma, nem tudunk beszélgetni, nincs szex, nem kívánom egyáltalán.
2019. máj. 4. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez így elég lehangoló, de nem hiszem el, hogy semmi jó nem történik veletek, sorold fel azokat is és mérlegelj.
2019. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Elhangzott már az is, hogy nem szeret, nem vagyok a számára nő, nincs szex, nem kívánom egyáltalán."


Nem gondolnám, hogy itt már érdemes lenne egyáltalán küzdeni bármiért is.

2019. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nincs szinte semmi jó. A gyerekkel nem foglalkozik, velem sem. Ha a szüleimet látogatom meg, akkor két hétig hallgatom, hogy költözzek oda. Ha ők jönnének, minek jönnek. Ez az ő anyukájára is vonatkozik.

Számára abban kimerül az ember értéke, hogy mennyi pénze van, meg hogy néz ki. Természetesen egy addig nő, míg 60 kilót nem lépi át. Hát én átlépem. Amikor diétázni akarok, az a baja. Ha nem diétázok, akkor nincs akaraterőm és egy hatalmas bálna vagyok és semmi nőies nincs bennem. Nekem csak a zsák ruhák valók, hogy eltakarjanak. Mert hogy nézek ki, nézzek már tükörbe.

2019. máj. 4. 13:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Juj, ha már idáig elfajult, hogy így beszèl veled, akkor itt már nincs mit rendbe hozni, azt gondolom.

A másik, hogy hogy akarsz küzdeni èrte? Hogy ezt tovább tűröd, ès remènykedsz, hátha majd valamikor jobb lesz?

Ezt max úgy lehetne rendbe hozni, hogy ő is felismeri a problèmát, ès tenni akar a változásèrt. Ketten vagytok egy kapcsolatban, ketten tudtok tenni is èrte. Ha ő nem akar, akkor ennyi volt, ideje búcsút inteni. Ne így akard leèlni az èleted.

2019. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, olvasni is rossz. És te ezek után még azon görcsölsz, hogy megmentsd a házasságotokat? Bocsáss meg, de a férjed egy óriási tapló! Még ha el is hidegülök a páromtól, akkor sem beszélek így róla/vele. Ezek után azon sem lepődnék meg, ha viszonya lenne.
2019. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, nem szeret, sem mint nőt, sem mint embert. Na és a gyermekét sem.

Ezen nincs mit helyrehozni, főleg hogy ő egyáltalán nem is akarja. Egyedül meg bármit is akarsz helyre hozni, az nem fog menni, mivel ezt neki is akarni kéne.

2019. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a házasság meghalt,ideje eltemetni. Sajnos itt hatalmas problémák vannak,amik nem most keletkeztek.Lépj ki ebből a méltatlan kapcsolatból,itt már nincs szeretett.
2019. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem mostaniak a problémák. Folyamatosan tehénnek, meg bálnának nevez a gyerek előtt is. És jót röhög rajta. A legnagyobb baj az, hogy az önbizalmam teljesen leépítette. Életképtelennek nevez, annak is tart. Szerinte minden miattam fordul rosszra, én húzom le.

Évekig hitegettem magam, hogy jobb lesz. Hát nem. Mindig, mikor leléptem volna, elővette a normális énjét, tök kedves volt, mint az elején. Elhittem neki, majd visszament minden a régi kerékvágásba.

Teljesen más az értékrendünk. Szerinte minden ünnep felesleges, minek kell ajándék, meg virág. Az elején nem volt ilyen. Kedves volt, segített mindenben. Főzött, ajándékot adott csak úgy. Aztán átváltozott egy tipikus falusi tahóvá, adó azon röhög a haverjaival, hogy melyikük felesége dagadtabb és lustább.

2019. máj. 4. 13:56
 9/14 A kérdező kommentje:
A szexből pedig azért ábrándultam ki, mert az utolsó időben csak a mennyiségre ment, be sem fejeztük, már kezdjük újra. Az előjáték pedig az volt, hogy miután hazajött munkából, levette a ruháját, lefektettem a gyereket, rámnézett és megkérdezte: dugunk? Így. Valahogy nem volt kedvem az egészhez.
2019. máj. 4. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a leírtak alapján egyre jobban az az érzésem van, hogy borzasztó kisebbség érzete van és ezt folyamatosan rajtad próbálja kompenzálni. Abban éli ki magát, hogy téged megaláz. Olvass utána a nárcisztikus személyiségzavarnak, mert nagyon ráutaló magatartása van a férjednek.
2019. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!