Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig érdemes küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni egy házasságért?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk házasok, előtte éltünk együtt. Úgy gondoltam, jó házasság a miénk. Aztán ő egyre többet dolgozott, alig volt otthon. Jött a gyerek, szokásos semmit nem segített itthon. Eleinte kértem, segítsen, volt természetesen kiabálás is. Jött a teljes elhidegülés. Alig van közös program, ha van, akkor is összeveszünk. Mert mi beszélünk a gyerekkel, beszélgetnénk vele is, de ő folyton azt hangoztatja, hogy lezsibbasztjuk. Miért nem lehet egész nap csendben lenni. Nem szeret velünk lenni. Szerinte én otthon nem csinálok semmit, hiszen a házimunka,a főzés az semmi. Elhangzott már az is, hogy nem szeret, nem vagyok a számára nő. Ő nem jön el velem sehová, ha én egyedül megyek el, akkor k...va vagyok, aki mással akar lenni. Szerinte csak ki akarom élni magam. Mert már a mi korunkban(40 éves vagyok), itthon kellene lenni, és nem eljárni mindenhová. Nincs közös téma, nem tudunk beszélgetni, nincs szex, nem kívánom egyáltalán.
2019. máj. 4. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ritkán mondok ilyet, de: Hagy el. Menekülj. Ez borzalmas és ha ő nem akar dolgozni rajta, nem fog menni, mert egy kapcsolat kettőn áll. Mivel folyton megaláz, csak leépít és ez egyre rosszabb lesz, egy roncs lesz belőled pár év múlva. Hidd el, tudom. Menekülj.
2019. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miert nem válsz el ?
2019. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezért a házasságért? Semeddig!
2019. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozik egész nap, finanszírozza a henyélést, de ennek még ez se elég, még a házimunka elvégzése is büdös neki. Folyamatos lelki terror, pofátlan követelőzés. Sajnálom szegény faszit hogy egy ilyen hárpiát kell elviselnie.
2019. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!