Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet bírni a hűtlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni a hűtlenséget, mennyire kell megalkudni a tartós házasságért? Olyan idősebb emberek véleményét várom, akik legalább 20-30 éve élnek kapcsolatban, és esetleg átestek ilyesmi válságokon.

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini,2 gyerekes anyuka vagyok. Régi kapcsolataim mind tönkrementek,pedig én úgy érzem nem érdemeltem meg. Most a házasságom a tét,és úgy tűnik ismét kifogtam egy nem a hűség mintaképét. Sok dologban változtattam,hogy most végre sikerüljön. Szerintem nincs hűséges férfi (saját anyám is azt mondja a nőnek kell néha megbocsátania). De meddig mehet ez,mi a határ? Nem bánt,szereti a gyerekeit,és azért annyira nem rossz a viszonyunk...volt rosszabb.

Ha férfiak írnak,kérem mondják meg Önök becsülik-e az ilyen nőt,vagy nem. Pitizni sosem fogok,csak megpróbálom elfelejteni a dolgokat...ami nehéz.

Szeretnék végre megtartani egy embert,mert biztos az én hibám is,ha ez eddig nem sikerült. De nem érzem jogosnak a rossz bánásmódot,rendesen nevelem a gyerekeket,nem vagyok akkora házisárkány,és mindig kajával várom haza :).

A gusztustalan nőknek mindig jobban megy...nekem is olyannak kéne lennem?

Kérem ne ítélkező válaszokat írjanak,csak némi tanácsot,saját tapasztalatot.



2013. ápr. 21. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megkeresni az okokat. Azt mondod nem ez az első eset hogy megcsalnak? Miért kérdem én? Egy harmonikus kapcsolatban ennek nem kéne előfordulnia. Mi az amit tőled nem kapnak meg? Szeretet, szerelem, törődés, szexuális kielégülés? Szerintem egyáltalán nem fér bele a megcsalás egy kapcsolatba. Főleg nem többszöri. Nem kéne eltűrnöd. Persze ilyenkor jön az anyagi családi biztonság, hogy ha szétmennétek mi maradna. nem egyszerű.
2013. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hűtlenség nagyon komoly sértés (nem tudok sajnos jobb szót) a házastárs ellen. Sokszor egyetlen alkalom is elég a házasság felbomlásához. A sorozatos megcsalás szerintem nem tolerálható.
2013. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most semmire sincs konkrét bizonyítékom,csak néhány elofordulható tényező. De nem is nagyon akarom megtudni. Jelenleg nagy a valószínűsége az elhanyagolásnak a gyerekeim születése óta. Be is ismerem. De régen ilyen nem volt,az ágyban is elég aktív voltam,de mégis megtörtént. De akkor azonnal léptem...le. Most ez nem megy,a családom túl fontos nekem,értük mindent,de nem fog sokáig menni,ha így megy tovább. Exfeleség is folyton kavar,mert nem tudja elengedni a férjemet,pedig már rég elváltak (mielőtt ismertem volna). Lehet hazudozik,de akkor is bánt,és mindig nyer vmennyire,minimum egy veszekedés erejéig. (Most állítólag vele csalt meg).
2013. ápr. 21. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:

ezzel csak Magadat teszed tönkre, a bizalom már elveszett, azt hiszed a gyerekek nem veszik észre, hogy gond van, de nagyon is

Te tudod, de semmi értelme, ezért nem fognak jobban becsülni, mivel nincs következménye, lehet a végtelenségig fogja csinálni,

sajnos a kapcsolatot már az elején is mikor összekerültök ápolni kell, ráadásul az ember közben változik és a körülmények is, nincs ilyen csak az egyik lenne a hibás,

inkább az egyedüllétet választottam, mint ezt eltűrjem, a gyerekeim is nyugodtabbak lettek,

2013. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát, ha jól értem, nem tudod, hogy a férjed megcsal-e, csak gondolod, mivel hinni akarsz a férjed féltékeny exfeleségének. Hihetőnek tűnik......

Kérdezd meg a férjed mit gondol erről. Aztán majd meglátod mennyire bízol a férjedben.. Melyikőjük szava fog többet érni a szemedben.

2013. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ez egy kicsit bonyolultabb,mint látszik. A férjem egy megrögzött hazudozó,legkisebb dolgoktól a legnagyobbakig,ami nagy részben köszönhető az exnek,aki tudomásom szerint mindig ocsmány volt vele,és mindenki mással. A barátaihoz,a saját családjához is titokban tudott menni. A baj,hogy nőkkel szemben tehetetlen,irányítani kell,de másik oldalon igazi férfi. Nem mondom,hogy a hazudozások miatt jó ember,de sokszor meg is értem,mert senkinek nem akar rosszat. Viszont így természetesen nem tudok neki hinni én sem (még csak 4éve vagyunk egyutt- hétvégeken (munka), és én sem tudtam még igazán megismerni

sajnos. Sok embert rosszul formál a sors,vagy vki rosszá teszi.

2013. ápr. 21. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Most ezek szerint mi a fő problémád?a veled való rossz bánásmód?


Mert a mögött nem feltétlenül a megcsalás áll.Sőt sok férj pont nagyon jól próbál viselkedni a feleséggel,hogy leplezze a stiklijeit.

Legalábbis ez a tapasztalatom.

2013. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!