Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tervezzük nagyban az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezzük nagyban az esküvőt júniusra, most kiderült, várandós vagyok. Szerintetek mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Júniusra tervezzük a lagzit. Már sok minden meg van szervezve, megtaláltam az álomruhát is. A babaprojekt folyamatosan zajlik emellett. December elején volt egy vetélésem, és azóta sok dolgot átbeszéltünk, és megállapodtunk abban, hogy majd az esküvő után próbálkozunk újra, addig meg elengedjük a témát. Pár nappal később jött a két csík a terhességi teszten. És nem tudjuk, mit csináljunk az esküvővel. Halasszuk el a lagzit, amikorra már újra beleférek a ruhába, vagy alakíttassam át, és vállaljam, hogy nem iszom egy kortyot se a saját bulimon? :D Vagy esetleg bármi más szóbajöhető ötlet?

2021. jan. 20. 09:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
27%
Én diétát tartottam, mikor esküdtünk, ezért kb semmit nem ehettem, nem ihattam a menüből, még a tortából sem ettem egy falatot sem. De senki nem akadt fenn rajta!
2021. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%

Az élet nagy rendező.

Én nem álltam meg egy vetélésnél, a helyedben pontosan emiatt nem szerveznék át semmit. Ha addigra minden rendben elengeded az álomruhád egy álom kisbabáért és cseréled kismama ruhára. Ha valami rosszul alakul meg marad ez egyes opció.

Remélem minden rendben lesz. Amikor olyan lagziban voltunk, ahol a menyasszony várandós volt nem rontott az értékén, bulizott a násznép, és nem nyüstölte a kismamát, tudott üldögélni, de mégis jól érezte magát.

2021. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%
Legnagyobb gondja, hogy nem ihat a lagzin.. eszem megáll.
2021. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
25%

Pont leszrnam h nem ihatok. Ha meg van a gyerkoc akkor meg a szoptatas miatt nem ihatok, vagy totyog es lab alatt lesz.


En elorebb hoznam akkorra, amikor epp jol erzem magam a boromben, mondjuk 5-6hos terhesen.

2021. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%
Édesanyám három hónapos terhes volt velem és az ikremmel. Nem volt nagy felhajtás. Mi lenne, ha előrébb hoznátok?Remélhetőleg tavasz végére valamelyest visszaáll az élet a rendes kerékvágásba.
2021. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%

Igen, ha "zajlik a babaprojekt", akkor megesik, hogy terhesség lesz belőle. Ha ez gond, akkor nem kellett volna "babaprojekt" esküvő előtt.

Én nem házasodnék terhesen, nagy hassal vagy hányva, akkor már inkább gyerek után. De vannak, akiknek ez nem gond. A pároddal kéne megbeszélni.

2021. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18%
Semmi esetre se mennék bele úgy a házasságba hogy a bnőm terhes ne viccelj.
2021. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
69%

Én tartanék egy 2 tanus esküvőt minél hamarabb.

Babával és kisgyerekkel százszor nehezebb, mint terhesen. Vannak nagyon szép kismama menyasszonyi ruhák is.

2021. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
64%
Hallgass a 18-asra.
2021. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
97%

Ezt én sem értem! Zajlik a babaprojekt, ergo nem védekeztek, aztán meglepődtök, hogy terhes vagy... Ha nem akarsz még gyereket, akkor védekezz, ha meg akarsz, akkor benne van a pakliban, hogy az esküvőt át kell szervezni.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: az egyik ismerősöm úgy csinálta, hogy terhesen szűk családdal az anyakönyvvezetőnél összeházasodott, majd amikor a gyerek 1 éves lett, akkor csaptak egy nagy lagzit, templomi szertartással, fehér ruhával.

A másik pedig úgy csinálta, hogy elhalasztotta lagziját és amikor a pici fél éves volt, akkor összeházasodtak. Egy egyszerű, elegáns ruhája volt, szabadtéren tartották meg az esküvőt, az oltárhoz pedig hármasban vonultak (apuka vitte a lányukat). Nagyon megható volt! A buli ideje alatt, meg a szomszéd épületben dadus, nagynéni és nagymama felváltva vigyázott a kicsire, anya átjárt szoptatni, apuka pedig néha-néha megnézte a kicsit. Nagyon jó lagzi volt, de ehhez kell egy álombaba, aki csak eszik és alszik.

2021. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!