Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ti minden gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti minden gond nélkül tudtok vonzódni a várandós párotokhoz?

Figyelt kérdés

Nekem még nem látszik az állapotom- nagyon-, de hamarosan fog, és félek, hogy bár továbbra is szeretni meg tisztelni fog és hűséges lesz, a fizikai vonzalom részéről csökkenni fog. A férjem szerint csak az a nő csúnya, aki kövér, illetve megjegyezte, hogy neki amúgy nem fétisei a terhes nők, szóval tulajdonképpen azon kívül, hogy az ő gyerekéről és az ő feleségéről van szó, nem igazán van más oka miért vonzódni hozzám.

Egyébként nem arról van szó, hogy mindig is nádszál vékony lettem volna, mindig is volt rajtam fogni való, de a hasam az valahogy pont lapos volt és homokóra alkatom van(volt), szóval nem önmagával a súlygyarapodással van a "gond", hanem kifejezetten a pocakkal.

Szerintetek? Egy őszintén szerelmes férfi, aki amúgy akarta a babát, tud így is vonzódni a feleségéhez? Nálatok hogy volt? Oké, hogy nem csalna meg, bízom benne ennyire, de azért szex nélkül sem szeretném eltölteni a maradék kb öt hónapot, főleg, hogy egyre növekszik a szexuális étvágyam.


2020. jan. 7. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

”azon kívül, hogy az ő gyerekéről és az ő feleségéről van szó, nem igazán van más oka miért vonzódni hozzám"


Roppant "pozitiv" h egyetlen értéked sem emeli ki, de ugye nem ismerem, fogalmam sincs h néz rád, de ebbôl kiindulva max ugy h aha ottvan a szobában, na hol a söröm.

2020. jan. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a pocakos dolognál gondolom számít. Hogy attól még, hogy a terhes nőkhöz úgy általában nem vonzódik, ugye én vagyok a felesége, és a hasam az ő gyereke miatt növekszik. Ez nem tudom, vajon változtat-e a dolgon? Nyilván azok a dolgok, amik miatt vonzódott hozzám a terhességem, házasságunk előtt, amik nem kapcsolódnak szorosan a külsőhöz, azok megmaradnak, de ezt gondoltam nem kell külön kiemelni. Sokaknál elmúlik a varázs már csak attól, ha valaki hízik +10 kilót, én ennél gondolom többet fogok a végére hízni, és vizuálisan nem is olyan lesz, mint ha csak pizzától híztam volna ennyit.
2020. jan. 7. 07:34
 3/8 totesq ***** válasza:
85%
Ki mondta, h szerelmeskedés nélkül telik az utolsó 5 hónap? Szerintem jobban fog kívánni mint eddig.
2020. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Derwer ***** válasza:
88%

A feleségem két hónapja hozta világra a fiamat, így viszonylag friss az élmény:

1; A terhes has és a kövér has TELJESEN más dolog. Nulla kapcsolat van köztük.

2; Hogy más terhes nőkre nem kíván rá az ember, az azért elég normális. :) (márcsak biológiailag is: szex célja utódom nemzése, és ha terhes valaki - nem tőlem - akkor elég hiábavaló vele szexelni...)

3; Kívántam a feleségemet a terhesség alatt is. A megnagyobbodó mellek előnyt is szoktak még jelenteni. :) Ugyanakkor van hogy az anya vagy épp az apa elkezdi kerülni a (közösüléses) szexet, mert hát megnyomom a gyereket... (nem, a finisht leszámítva, amikor már süllyed a méhszáj nem fog tudni bekopogni apuka... )


31F

2020. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem akarsz meghizni, olvasgass a temaban mert NEM normalis az, hogy nok 10-30+ kilot hiznak. Attol hizol, hogy tobb kaloriat eszel mint amennyire szukseged van. Ez terhesseg alatt is igy van, a gyereknek kell nemi plusz kaloria, de nem harmicszor annyit kell enned, mint amugy. Mivel kevesebbet fogsz mozogni, igy rogton csokken a napi kaloriaszuksegleted, tehat nem az alaphoz kell hozzaadni meg azt amire a gyereknek szuksege van. Az se nagy gond, ha a gyerek nem negy es fel kilosan szuletik meg. Erdemes utanaolvasni, hozzaerto orvossal megbeszelni, mennyi kaloriara lesz szukseged, ha nem akarsz meghizni.
2020. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 köszi a választ, bár most kifejezetten nem erre gondoltam, egyelőre inkább fogytam a terhességem alatt (a sokat ígérgetett 12. héttel sem múltak el a rosszullétek), de nyilván elkerülhetetlen, hogy amikor a baba már nagy lesz, akkor felszedjek pár kilót. A baba, a magzatvíz, a megnagyobbodott méh, a kb 50%-al több vér, ezeknek mind súlya van, tehát a terhességi hízásnak normális esetben kisebb részét teszi ki a plusz zsírréteg. Egyébként 10-12 kiló hízás az optimális terhesség alatt, azt mondják, amiből én még egyelőre a negatív tartományban vagyok, szóval ettől pont nem félek :D Aztán persze majd kiderül, ha egyszer tényleg elmúlnak a rosszullétek, akkor természetesen erre is oda fogok figyelni, mit lehet és mennyit enni. Később sem árt, ha csak formálódni kell és nem 20 kilótól megszabadulni.
2020. jan. 8. 06:53
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
6 Igen, de erzed a kulonbseget te is ezek es a zsirreteg kozott. Egy terhes no nem feltetlenul kover attol mert nagy a hasa. Nagyon sokan majdnem ugyanolyanok maradnak a terhesseg alatt, csak no a hasuk. Szerintem nekik nincs gondjuk ezzel, hogy kivanja-e oket a parjuk, hacsak az adott ferfi nem viszolyog kifejezetten a terhes hastol... Mig masok, plane mostanaban lattam, sokan voltak terhesek ismerosok FB-n es persze toltak fel a kepeket folyamatosan, a terhesseg elejen meg normalisan neztek ki, aztan mire megszuletett a gyerek, most nem tulzok, egy hatalmas tehen volt a no, hasig ero tokaval, akkora karok mint nyolc menzas neninek egyutt, willendorfi venus testalkat... Na, hozzajuk lehet, hogy max a gyerek miatt vonzodik a ferfi es alig varja, hogy visszanyerje a no a regi formajat. De amig nem ez a helyzet, nem kell aggodni. Plusz 10 kilok terhesseg nelkul is felszaladnak es tulelik a kapcsolatok, de persze te tudod, honnan szamit a ferjednek egy no kovernek.
2020. jan. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Spec a terhesség ideje alatt kezdtem igazán beleszeretni.

Előtte se volt kevés a szex, de, ahogy nőtt a hasa egyre jobban kívánták.

2020. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!