Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tervezzük nagyban az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezzük nagyban az esküvőt júniusra, most kiderült, várandós vagyok. Szerintetek mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Júniusra tervezzük a lagzit. Már sok minden meg van szervezve, megtaláltam az álomruhát is. A babaprojekt folyamatosan zajlik emellett. December elején volt egy vetélésem, és azóta sok dolgot átbeszéltünk, és megállapodtunk abban, hogy majd az esküvő után próbálkozunk újra, addig meg elengedjük a témát. Pár nappal később jött a két csík a terhességi teszten. És nem tudjuk, mit csináljunk az esküvővel. Halasszuk el a lagzit, amikorra már újra beleférek a ruhába, vagy alakíttassam át, és vállaljam, hogy nem iszom egy kortyot se a saját bulimon? :D Vagy esetleg bármi más szóbajöhető ötlet?

2021. jan. 20. 09:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

Mi is nyárra terveztük, aztán jó gyorsan összejött a baba és márciusra voltam kiírva. Gyorsan átterveztük az esküvőt januárra, és vettem egy csodaszép kismama ruhát.

Nekem is volt már egy álom ruhám mégis abban a csipke sorában, 7 hónapos terhesen éreztem magam a legjobban. :) Az meg nem nagy áldozat a részemről, hogy nem ihatok.

2021. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%
*csipkecsoda
2021. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
10%

Voltam egy lakodalomban, ahol a lány másállapotos volt és tudok egy olyan lakodalomról, ahol ugyanez volt a helyzet a lánnyal. Már felnőtt gyerekeik vannak, ők pedig együtt vannak.

Más lány pedig abortuszra megy (aztán vagy szülhet még, vagy sem...).

Majd mások megkérdezik helyettem, hogy miért nem védekeztetek. Én ezt nem kérdezem.

2021. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Erre nem gondoltál, mikor belekezdtetek a baba projektbe az esküvővel párhuzamosan?

Azt senki se tudja, hogy te júniusban hogy fogod érezni magad. Lehet, hogy lemondod a lagzit, közben fitt és energikus leszel, és bánni fogod. Vagy megtartjátok az esküvőt, te meg óránként mész hányni, és örülsz ha élsz.

Lehet, hogy addigra olyan rendelet lesz, hogy esküdni csak két tanúval lehet, semmi bulizás.

Ebben a vírusos tébolydában eleve nem tudni, hogy júniusban mi lesz.


Egy két tanús esküvő, esetleg szülőkkel, max 10 fő, és lagzi akkor, ha minden lezajlott. Esetleg jövőre, névadóval együtt. Szerintem.

2021. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

1, Tisztázni szeretném, hogy abortuszt nem szeretnénk, egyikünk sem.

2, Amikor belekezdtünk a babaprojektbe, tavaly áprilisban, akkor még nem volt szó esküvőről. Júniusban kérte meg a kezem, és szeptemberben elkezdtük szervezni az esküvőt, majd a helyzetre való tekintettel jegeltük a kérdést. Amikor újraindult a szervezés, átbeszéltük azt is, hogy várunk a babaprojekttel, de akkorra már várandós voltam, csak nem tudtunk róla.

2021. jan. 20. 09:30
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Mi van? Csak én nem értem fiatal férfiként, hogy ez miért probléma? Nem lehet terhesen esküvőd, vagy mi?
2021. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

Sok boldogságot! Jó egészséget neked és a babádnak is!


A lagzi mindegy, mikor lesz, a násznép bármikor tud falni-inni-táncolni :) A babához igazítsatok mindent sztem.

2021. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

Pontosan ugyanezek a dátumok voltak nálunk is. :D Júliusban megbeszéltük, hogy akkor jövő ilyenkor.. 1,5 hónappal később meg már ott volt a pozitív teszt. Boldog babavárást. :)

A vírus helyzetről nem tudok nyilatkozni, se arról, hogy milyen állapotban leszel júniusban. Mi anno bevállaltuk..izgultam, hogy miként fogom bírni, az ülést, állást, bármit, mert időközben eléggé elkezdtem kéményedni. De az esküvőn rendben voltam, sokat ültem, keveset táncoltam, és eggyel több magnéziumot vettem be mint szoktam.

2021. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Most jut eszembe, hogy voltam olyan templomi (r.kat.) esküvőn, ahol a fehér ruhás menyasszony kb. 3 éves gyerek futkosott a vendégek között. Ez a gyerek már középiskolás és boldogok a szülei. Jóbarátok vagyunk, tehát látom, érzem.
2021. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
én elhalasztanám az esküvőt. Én is tzerheswen mentem férjhez, nálunk tervezett volt a baba és gyorsan 3 hónap alatt összehoztunk egy esküvőt. hiába néztem ki bő ruhát, undorítóan áltt rajtam, hátul ki kellett a fűzőjét nagyra lazítani, szeélyes lett így a hátam, a derekam nem volt karcsú, pedig csak 4 hónap körül lehettem. Nem gondoltam, hogy így kiszélesedek. Azóta se mutogatom senkinek az esküvői fotókat, hogy jaj de szép voltam. ráadásul mindenki azt hitte felcsináltak, nem hitték el, hogy hőmérőztünk a peteéréshez. Ja és gyerekszületés után megromlott a kapcsolatunk a férjemmel ahogy sokaknál, szóval már nem si mentem volna férjhez gywerkszülés után. jobb lett volna egy apasági és élettársi, nagyobb szabadságot adott volna. Szüljél, fogyjál le és ráértek megházasodni ha még utána is akarjátok. Annyi hátránya lehet, hogy a gyerek viszi a pénzt nagyon, szóval gyerek után már lehet nem fogjátok prioritásnak érezni a szép ruhát, lagzit stb. vagy szerényebben akarjátok majd megoldani mint most. De ha mindenképpen most vagytok lelkesek, be akarjátok tartani a sorrendet hogy lagzi, gyerek, válás, akkor szerintem szervezd meg 1 hónapon belül. Keríts egy helyet 3-4 héten belülre, ennyi idő alatt simán tudnak meghívót nyomtatni, stb.
2021. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!