Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tudnám a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a feleségem leszoktatni az evésről?

Figyelt kérdés
Amióta otthonról dolgozik csak zabál hízik elfelé ha szólok neki megsértődik nem tudom hogy mit kellene vele kezdeni nem mozog semmit fél év alatt felszedett vagy 20kilót mit csináljak vele?
2021. jan. 11. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
10: az unalom tünete is lehet az evés. és az unalmat magad tudod kezelni, nem pedig másnak kell megoldania
2021. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Egy ilyen férj mellett én is az evésbe, vagy az alkoholba menekülnék.
2021. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

11. Ki mondta, hogy másnak kell megoldani? A problémakezelés sok mindent jelenthet. A lényeg hogy mélyebbre kell ásni önmagában, végiggondolni az életében azokat a dolgokat amik az evészethez vetettek. Ez már egy kiindulópont, ha valaki rájön, hogy miből ered a késztetés az evésre. Ennél egyszerűbben/érthetőbben nem tudom leírni.

Igen, ha az unalom az oka, akkor arra kell rájönni, hogy azért eszik mert unatkozik, és ezt orvosolni. És nem, ez ( az érzelmi evés) sokaknál nem tudatos dolog. Nagyon sokáig.

Nekem nem kell mondani, már évek óta nem élek érzelmi evéssel, bár sokkal komolyabb érzelmi problémákból adódott, nem unalomból. De hálisten sikerült megszabadulnom tőle.

Pont azért válaszoltam a kérdésre mert van saját tapasztalatom.

2021. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pl.mondd el neki!
2021. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!