Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezek az anyai ösztöneim lehetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az anyai ösztöneim lehetnek?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk hazasok a ferjemmel. A hazassag után kb 2 évvel kijelentette hogy meggondolta magát a csaladalapitas téren és ő nem akar gyereket soha. Én nem igy gondoltam ezt, de sajnos nem tudtam meggyőzni az ellenkezőjéről. Idén töltöm a 32. evemet és mostanaban egyre több olyan álmom van, ahol vagy terhes vagyok, vagy már van egy babám vagy a férjem mond számomra olyan meghato dolgot, mint hogy gyereket szeretne tőlem. Ez az elfojtott erzelmeimtol lehet? Szeretem nagyon a ferjem is, nagyon osszefonodott a sorsunk vele mert közös vállalkozást indítottunk (ami mostanra már elég felfejlodott es szépen alakul) es függő viszony alakult ki köztünk,bár akkor mikor alapítottuk a céget még máshogy gondolta a gyerekvallalast. Hogyan tudnék beletorodni abba hogy nem lehetek soha anya igy? Valamikor elmulik az az érzés?
2021. jan. 3. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz. A férjed elképesztően inkorrekt. Mivel indokolta amúgy, hogy nem akar gyereket? Elhiszem, hogy szereted és függésben vagytok, de meg fogsz keseredni, ha gyereket akarsz és elpazarlod a termékeny éveidet. Egy idő után pedig tudat alatt meg fogod gyűlölni a férjedet, mert elvette tőled a gyerek lehetőségét. Üljetek le komolyan beszélgetni, mert ez így csak rosszabb lesz és nem fogod tudni elnyomni magadban. Ezek ősi ösztönök, egy idő után felszínre fog törni.
2021. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Akarok mindenképp még egy komoly beszélgetést csak ha gyerek témáról van szó egyből vagy terel vagy idegesen lehurrog hogy hagyjam már békén ezzel és ne b*sztassam.

A gyerekvallalastol azért fel mert ő elvan így es nem akar felelosseggel tartozni senkiert es a kényelmet sem akarja feladni. En szerintem...

2021. jan. 3. 09:46
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
én úgy érezném, a férjem átvert. bár persze, bármi megtörténhet, így az is, hogy egyszercsak mégsem szeretne gyereket...de én akkor elváltam volna, mert ez akkora különbség két ember között, hogy óriási lemondás lenne egy életre.
2021. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

1 vagyok


Az a baj, hogy ebből szerintem semmiképp se lehet jól kijönni. Lehet, hogy végül bele tudod zsarolni a gyerekvállalásba, de utána mi lesz? Egy kapcsolatot még akkor is keményen próbára tesz egy gyerek, ha mindketten akarták, nemhogy így. A mostani kényelmes életetek meg teljesen fel fog fordulni, ami megvisel mindkettőtöket. Ha viszont nem lesz gyerek, abba te fogsz tönkremenni. Egy ekkora horderejű kérdésnel ha nem értetek egyet, azzal nem lehet mit kezdeni. Sajnos előbb-utóbb vagy ezért vagy azért, de sanszos, hogy tönkremegy a kapcsolat.

2021. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy el fog múlni. Akkor rögtön kellett volna elválni, mert nem ebben állapodtatok meg. Ha gyereket akarsz, másik társat kell keresned.
2021. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha közös a vállalkozás, akkor neked is van vagyonod. Én lelépnék azonnal ilyen lúzer pasi mellől. 32 éves vagy, kb az utolsó pillanatban vagy, hogy találj egy másik pasast, ha még gyereket akarsz.
2021. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5 éve kellett volna otthagyni, mikor ez kiderült.

Nem lehet félig gyereket vállalni, ebben nincs kompromisszum.

2021. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj szerintem ez nagyobb árulás mint egy megcsalás. Ha akarok gyereket akkor nincs olyan aranyfakszú koma aki miatt lemondanék erről .Nem is értem te hogy gondolod ezt.
2021. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azonnal otthagytam volna. Mielőtt összeházasodtatok, nem erről volt szó. Hogyan bízz ezután bármiben amit mond neked bármilyen közös tervekről?
2021. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Az tény, hogyha nem lesz gyereked miatta, akkor meg fogod gyűlölni, ha meg lesz gyerek miattad, akkor ő fog meggyűlölni. Főleg akkor amikor éjszaka felébred a sírásra, vagy ha mondjuk pelenkát kell cserélned. Ha lesz is gyerek, rá nem számíthatsz majd semmiben, mert ha segítséget kérsz, akkor azt vágja majd a fejedhez, hogy te akartad, viseld te a következményeit.

Akármennyire is szereted, el kell engednek minél hamarabb, mert ennek tuti nem lesz jó vége, de ha még most lépsz lehet gyereked.

2021. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!