Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, hozzá mennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hozzá mennétek egy nálatok szegényebb férfihoz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 02:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Én is úgy gondolom, hogyha tisztességes ember, csak olyan szakmát választott, amit nem fizetnek meg, akkor ez van. Pl. Ismerkedünk és tök jó fej, megvan a kémia és kiderül, hogy tanár, nem fogom otthagyni, hogy bocsika, te sose fogsz jól keresni.

Persze, ha csak lopja a napot, ül otthon (anyucinál) a saját szobájában, a kupi köpezén 30+ évesen és még mindig nen tett 2 fűszálat se keresztbe, akkor azt köszi nem, nem azért szeretnék párt, hogy egy tinifiút neveljek...

2020. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Pár férfit ismertem akit a nő tartott el.

Volt amelyiknél a pasinak anyakomplexusa volt, vagy szenvedélybeteg volt, ezért nem dolgozott, volt amelyik iszonyatosan lusta semmirekellő, céltalan művészlélek volt aki mindig alkotóti válságban szenvedett. Itt mindig azt írják, hogy a nők így meg úgy válogatnak meg csak pénzzel lehet őket megfogni. Ez egyszerűen hazugság, férfiben is van aki helyezkedik, aki főnöke lányára hajt, vagy doktor / ügyvédnőre akit majd jól megfej, megkopaszt.

2020. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%

"Pár férfit ismertem akit a nő tartott el."


Ha egy nő megy hozzá egy gazdagabb férfihez, akkor nem eltartja a pasas, együtt adják össze a dolgaikat, van a nőnek is fizetése, stb.


Ha egy férfi megy hozzá egy gazdagabb nőhöz, akkor őt eltartják...


Igen, ez teljesen logikus így

2020. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
Az eltartani jelentése a gyengébbek kedvéért: teljes mértékben az asszony tartja el a férfit, nem azt írtam, hogy többet keres a nő. Csak hogy tisztázzuk. Az, hogy te ezt nem tudod elkepzelni arról én sajnos nem tehetek.
2020. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekeltek az anyagiak, hozzá mentem, tönkre is vágott engem is anyagilag. Már gyerekkel váltam el tőle, nem pont emiatt, de bele játszott ez is, szinte már nyomorogtunk. Mióta egyedül élek, anyagilag kiegyenesúlyozott vagyok, bár nem vet fel a pénz, de tudok spórolni. Gyerektartást van, hogy fizeti rendesen, van hogy nem, mert nincs munkája. Tudomásul veszem. Sajnálom. De igazából ő van egyedül, ő tudna egy szobát bérelni lakás helyett és tudna spórolni. Mások ácsmunkából halálra keresik magukat. (külföldön él amúgy). Mások pénzt gyűjtenek kint, ő adósságot gyűjtött össze. Aki ilyen, az nem változik meg sajnos.
2020. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!