Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, hozzá mennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hozzá mennétek egy nálatok szegényebb férfihoz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 02:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, miért szegény. Ha a családja miatt, akkor igen. Ha azért, mert szart bele a tanulásba és a normális munkába, akkor nem.
2020. dec. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ. Ha azért nincs pénze, mert hülyeségre költi és dolgozni is lusta akkor nem. Egyébként nem zavarna
2020. dec. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha valakit nagyon szeretek, akkor nem a pénztárcája alapján szeretem, hanem őt magát. Hozzámennék, ha megkérné a kezem. Nekem sose ez számított, hogy mennyi pénze van. Jártam már elég csóri sráccal, de őszintén szerettem minden ellenére és vele terveztem. A kis b*zi átvágott. Talált egy kiscsajt, akinek a családja pénzes, ahogy így elnéztem a lányt ez állhat a háttérben. Szóval lehet szidni a pénzéhes nőket, pasiból is van ugyanilyen nyugi.
2020. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

ahogy mar irtak elottem is, nem mindegy, hogy miert nincs penze. mondjuk a tanarok/ovobacsik baromi keveset keresnek, de ha valakinek ez a hivatasa es szereti csinalni, nem zavarna, hogy mennyire nem fizetik meg, ha eletem szerelme lenne.

az mar megfontolandobb, ha mondjuk valaki egyszeruen lusta tenni az eleteert es/vagy annyira nincs penzkulturaja, hogy az osszes penzet elszorja.


alapvetoen a legtobb pasim csorobb volt, mint en, tehat annyira nem zavarna, ha nem eloskodni akarna rajtam meg kihasznalni.

2020. dec. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Az exem elég szegény volt, de amiatt, mert nem akart dolgozni. Úgy fél év munkanélküliség után elkezdett horgászni és ha néha fogott valamit és pár ezerért eladta (nyilván abból is cigit vett), akkor azt hallgattam, hogy ez munka. Rendesen veszekedve győzködött róla, hogy ez bizony munka és nem igaz, hogy nem fogom fel.

6-7 hónapig segítettem anyagilag (kezdetekkor kb. 2 hónapja voltunk együtt), aztán mikor mondtam, hogy még 1 hónap, aztán nem adok pénzt tovább, mert nem tesz semmit, hogy legyen bevétele, akkor már el voltam mondva mindenféle utolsó féregnek.

A kapcsolat végefelé mikor már mindenkit lehúzott anyagilag és senki nem adott neki többet (én, apja, tesója, ismerősök) nekiállt munkát keresni és 1 nap alatt talált is. Rá kb. 2 hónapra elhagytam, nem bírtam tovább mellette, lelkileg megölt.


A mostani párom ennek az ellentéte ilyen szempontból. Nagyon sokat dolgozik, szeret is dolgozni. Tőlem sose fogadna el pénzt (ha néha mondjuk autómosóba adok neki 2000 aprót vagy ilyesmi, akkor is vissza akarja adni és el kell mondani 3x, hogy nem kell), de még azt se nagyon szereti ha én hívom meg (mondjuk egy hamburgerre), kényelmetlenül érzi magát tőle, mert ő a férfi és szerinte nem így illik.


Szóval nem a pénztárca számít, hanem ami mögötte van. Az okok, a személyiség.

2020. dec. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ. Ha lusta és a sült galambot várja, nemhogy hozzá nem megyek, össze se jövök vele. Ha egyszerűen csak olyan munkája van, ami kevesebbet fizet, pl tanár, mentős stb akkor simán.
2020. dec. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy, hogy mennyire szegény. Nekem az előző párommal rengeteg konfliktusunk volt abból, hogy neki luxus volt valami, ami nekem természetes (pl. soha nem néztem mennyi mosogatószert használok, milyen vastagon vágom a felvágottat stb). Még egyszer nem szeretnék ilyen kapcsolatban lenni és a mosogatáson spórolni, miközben amúgy azon veszekszek a szüleimmel, hogy inkább adják el a negyedik kocsit, teljesen idióta dolog, hogy több autónk van, mint ahány embernek jogosítványa van a családban.
2020. dec. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Egyetlen olyan nőről sem tudok, aki nála szegényebb férfihoz ment volna hozzá.
2020. dec. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Az en hatamon ne kapaszkodjon fel senki.


Suba subahoz, guba gubahoz.

2020. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Hozzámentem, és nagy hiba volt. A csóró családja mentalitását hozta magával, abban nőtt fel, és azt tekinti normálisnak. Rengeteg emiatt a vita. Mindig én voltam, aki többet keres. Csakhogy ő meg többet költ! Benne van egy ilyen hü.lye majd lesz valahogy, csak munka legyen mentalitás, és nem fogja fel, hogy azert van valahogy, mert én húzom a szekeret egyedül. Lassan betelik a pohár.
2020. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!