Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők mennyivel "szegényebb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyivel "szegényebb" férfit fogadnak el párnak?

Figyelt kérdés
Mi az a fizetés, vagyonbeli különbség amit még tolerálnak párkapcsolat esetén?

2020. okt. 20. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerűl középeurópa legcsóróbb pasijait kifogni és még boldog is voltam egy némelyikkel...
2020. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát most majd fogsz kapni egy rakás álszent választ, ilyesmiket, "hogy nem számít, hogy mennyi pénze van, de lássam rajta, hogy akar előre haladni, blablabla"


De ez magyar nyelvre lefordítva annyit jelent, hogy "keressen többet, mint én".


Ez alól csak a olyan kőgazdag, gyakorlatilag milliárdos nők kivételek, mint Rogán Cilike, meg Paris Hilton.


Tehát, ha mondjuk te vagy a barcikai géplakatos Béla a donauchem-nél 180 nettóval 3 műszakban túlórával együtt, akkor a 120at kereső dohánybolti eladó Marit megfoghatod. De ha csak egy közmunkás vagy, mert nem jutott jobb meló, akkor dohánybolti Mari felejtős. Esetleg egy másik közmunkás jöhet szóba.

2020. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Na kíváncsi vagyok a válaszokra.


Pl.: Munkatársam 250 körül kap, viszont egy olyan 4 szobás, panorámás lakást örökölt, hogy annak ára olyan 100 - 150 M körüli.

2020. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nincs NŐK. Ági van, Kati, Olga, stb. Tehát ez minden nőnél változó dolog lesz.
2020. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet általánosítani, mivel a nők halmaza nem homogén. Bármennyire is szeretnétek ezt hinni.

Személy szerint, én úgy vagyok ezzel, hogy keressen annyit, hogy el tudja tartani magát és jusson a közös kiadásokra is.

2020. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem pénz nem számít csak a munka amit végez,(amit nem szégyell, büszke lehet rá)

Pl: festő

2020. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez nőtől függ, nem vagyunk homogén halmaz. Van, aki csak gazdagabbal hajlandó összejönni, más meg naivan a nála sokszor csóróbb léhűtő pasiját is kitartja. Meg az sem mindegy, ki milyen életszakaszban, életkörülmények között van. Nyilván, akinek van gyereke vagy hitele, nincs saját lakása, az azért jobban meggondol dolgokat.


Nekem pl. volt olyan párom, aki feleannyit keresett, mint én (280e vs. 130e), és az én lakásomban éltünk együtt. Nekem amíg magát el tudja tartani a fizetéséből, és nem azt várja el, hogy én tartsam ki, nem gond, ha kevesebbet keres, ha belsőleg nekem megfelel (nem egy tunya, léhűtő vki).

2020. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

na most több válasz van erre és több elmélet is :D

van több réteg is...

amit az egyik válaszoló írt pl a már milliomos családba született nő vagy akik a leggazdagabbak... azok nagy valószínűséggel találnak olyan párt akik sokkal kevesebbet keresnek... na most az ilyen nőknek sokkal jobban dominál a külső belső értékek pl sportosság fizikai tulajdonságok és még jobban a belső értékek avagy egy hullámhossz


vannak azok a nők akik nagyon jól keresnek saját erejükből nos ők is jobban a belsőt nézik és ha valakivel összejönnek akkor ha az a személy nem is gazdag de legyen szorgalmas stb


meg vannak az átlagos keresetű nők ebből van két fajta... akik a nagyon pénzesekre mennek meg akik a velük egy szinten lévőkre de akkor a fizikai-szellemi tulajdonságok legyenek nagyon jók


meg vannak az átlag alatti keresetű nők... ebből is a többség a náluk vagyonosabbakat keresik...


a "hogy nem számít, hogy mennyi pénze van, de lássam rajta, hogy akar előre haladni" meg azt jelenti az utolsó két fajtánál hogy oké most még nem keres jól de a közel jövőben legyen pénzes azaz ez egy befektetés... inkább :D

2020. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van rendortiszt ismerosom 240 nettoval es a baratnoje 390 et keres es 4 eve dúl a szerelem.
2020. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
9-es a rendőrtiszt az szexi szakma mert egyenruha éles lőfegyver bilincs no meg a polgárok felett állnak jogilag! ugymond elismerő szakma mint pl a tűzoltó
2020. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!