Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az ilyen no szereti azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen no szereti azt a férfit, aki elvette öt?

Figyelt kérdés
Osszehazasodnak azzal, hogy persze majd lesz gyerek, amikor a férfi elveszi, csak telnek az évek, de a nő hallani sem akar gyerekről (még), szerintetek az ilyen no szereti a férjét, vagy csak arra volt jó, hogy elvegye? Ha én szeretem a férfit, aki mellettem van, vállalok vele gyereket, nem? Főleg, ha a férfi már nagyon vágyik rá, és nem is a húszas éveinkben vagyunk már, nem?
2020. dec. 9. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nő csak szimplán nem akar gyereket. Max abban hibásak, hogy nem tisztázták esküvő előtt, hogy akarnak e gyereket.
2020. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk mi van mögötte, lehet meddő, vagy nehezen esik teherbe, esetleg a férfivel van valami, alacsony spermaszám ami nem ritka, vagy a nő bizonytalan, honnan tudjuk ezt?

Nem kellene szerintem egyből tényként kezelni, hogy nem szereti, hitegeti biztos. Ezek feltételezések. Ha annyira érdekel kérdezd az meg.

2020. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kiderült, hogy megbízhatatlan a pasi és esetleg még agresszív is stb, egy szóval alkalmatlan.

Nem szülnék én se, ha kiderülne valami a férjemről. Azért, mert elvette a nőt, nem lesz belőle automatikusan tenyész kanca, ha a pasi nem tudja hozni egy rendes apa szintjét.

Az meg más kérdés, hogy én ilyenkor inkább válnék vagy lehet a nő is csak vár még, mert nem érzi vagy magát vagy a pasit egyelőre alkalmasnak egy babához.

2020. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Jobban szeretem én is a férjem annál, hogy szétb asszam a kapcsolatom egy vonyító, irritáló, folyamatosan stresszt, koszt és zajt generáló büdös kölyökkel, akire közös élmények helyett baxhatom is ki az összes pénzem. Annyi házasságot láttam szarrámenni, miután lefialtak benne, kösz, mi inkább boldogak vagyunk ketten.


Mondjuk nekem a férjem sem akar gyereket. Lehet, hogy ezt nem ártott volna nektek is megbeszélni és akkor nem méritek teljesen különböző dolgokban egy kapcsolat minőségét.

2020. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már mi köze annak, hogy összeházasodtak és hogy amúgy van-e gyerekük?

Most komolyan, csak akkor szeretheti valaki a férjét, ha van közös gyerekük? Ne vicceljünk már... Teljesen két különböző dolog feleségnek lenni, meg anyának lenni.

Persze, az már más kérdés, hogy ha a férfi akar, akkor ezt miért nem beszélik meg, vagyis főleg házasság előtt kellett volna.

2020. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem úgy működik, hogy ha szereti a másikat, akkor a kedvéért szül, ehhez az is kell, hogy ő is akarja a gyereket. Ha nem szeretné vagy csak nem érzi késznek magát, akkor a lehető legrosszabb döntés lenne úgy szülni, ugyanis ez egy teljes elkötelezettséget igénylő feladat, nem szívességből kéne bevállalni.

A mikor legyen gyerek és mennyi kérdéseket pedig még házasság előtt kellett volna tisztázni és akkor most nem ott tartanának, hogy a férje már nagyon szeretné, a nő meg nem. Ha csak meggondolta közben magát, akkor meg utólag kéne egymás között megbeszélni a dolgokat.

2020. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-ossal egyetértek, még azt is hozzátenném, hogy szerintem a nőnek nagyobb feladat, embert próbálóbb dolog a gyerekvállalás, mint a férfinak. A nő lesz terhes, ő szül, az első években ő van vele többet. A férfinak nem fog megváltozni a teste, nem lesznek szülési -majd szülés utáni fájdalmai és munkájából sem esik ki. Szóval a nőnek keményebb és ha a nő nem igazán akarja, csak más kedvéért vállalja, abból jó nem sülhet ki.
2020. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem és a gyerekvállalás nem jár úgy együtt, mint a mesékben. Aki nem akar gyereket, az a szerelme kedvéért sem fog akarni, és ez jól is van így, mert rengeteg áldozattal jár. Ha más kedvéért szül, akkor csak kényszernek fogja érezni.

De olyanok is vannak, akik annyira szeretnének gyereket, hogy a szerelem másodlagos, és olyan férfival is vállalnak akibe nem szerelmesek. A szeretet nem elég, mindkét félnek akarni kell.

2020. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyan nők akik hulyitik a pasikat jàtszanak velük se vele se nélküle jókat du...nak aztán ennyi, még a pasi fülig szerelmes addig a nő csak játszik vele pár évig még a rózsa szín kód tart aztán fogja magát a csaj lelép mert ő nem fogja magát elcsufitani egy kölökkel élni akar meg és különben is meg bomba alakja van addig egy milliomos pasit majd jól kifog magának akinek ràér 40 évesen is szülni
2020. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi köze annak, a gyerekvállalásnak, ahhoz hogy szereti e a férjét? Két külön dolog.
2020. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!