Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem bánta meg, hogy megnősült, és még mindig szereti a feleségét?

Figyelt kérdés
Szavazzatok!

2020. jún. 30. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Megbántam, a feleségem egy sárkány
A feleségem nem sárkány, de megbántam a nősülést
Nem bántam meg, de nem szeretem már
Nem bántam meg, és szeretem
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
elöbb utobb mindenki megbánja az fix
2020. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
egy a lényeg gyereket nem szabad vállalni hogy ek lehessen válni
2020. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
#2 sokaknál az egyik legfőbb válóok épp az, hogy nem tudnak gyereket vállalni. Szerintem épp a gyerek az, ami igazán összeköt érzelmileg is két embert, anélkül nagyobb eséllyel hűl ki egy kapcsolat. Nekem a "gyerekmentes" házasságok eleve komolyanvehetetlenek, olyanok a felnőtt házasok gyerek nélkül, mint valami tinik, akik csak együtt járnak.
2020. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Az én férjem most is nagyon szeret engem, és én is őt. 37 éve vagyunk szerelmesek egymásba.
2020. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
49 év házasság és 55 év ismeretség után nem bántam meg és még mindig érzek szeretethez hasonló érzést. Természetesen voltak nehézségek, sőt feszültségek, kisebb konfliktusok, de végül is az ember nem próbálgathat egész életében, mert akkor semmi másra nem marad energiája. Egyébként sem kell túlértékelni az emberi élet jelentőségét. Ha az ember szakmai életében vannak sikerek és a közös célokhoz mindkét fél hozzátette, ami tőle tellett, van egy sikeres gyerek és egy okos unoka, akkor tárgyilagos belenyugvással tudomásul lehet venni, hogy nem sikerülhet maradéktalanul minden, amit az ember elképzel. Mert próbáljuk beleélni magunkat a másik fél érzelmeibe és gondolataiba, ő is többet és mást akarhatott és nem egy derékfájós vénembert.
2020. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Megbántam, két év után el is váltam.
2020. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

A szüleim 40 éve házasok.

Nem szerelemből házasodtak,házasság előtt ha 7x beszéltek egymással akkor sokat mondok. Ismerték egymás elveit,ideológiáit,életfelfogását és ez alapján döntöttek. Máig együtt vannak és sose csalták meg egymást,nem úgy mint pl azok akik szerelemből meg a jó szex miatt házasodtak.

2020. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Megbántam, de azt gondolom nem volt más lehetőségem. Adott volt egy nő aki szóba állt velem, én meg úgy voltam, vagy most vagy soha. Extrém férfiatlan vagyok, még saját magam is alig viselem el, tükörbe ha lehetséges, nem nézek, mert hányok magamtól. Belül viszont ugyanolyan vágyaim vannak mint egy normális férfinek, de azokat ahogyan eddig sem, ezen túl sem fogom megélni. A feleségemmel csak egy gazdasági közösséget alkotunk, ő valószínűleg undorodik tőlem. 9 év házasság, és ezalatt csak egyszer volt szex az elején, de az is kudarcba fulladt a részéről.
2020. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
10 éve vagyunk együtt. Épp tegnap este mondtam a feleségemnek, hogy olyan szerencsések vagyunk, hogy ilyen az életünk. Bármikor elvenném újra, jófej, normális nő, jól is néz ki, egyszerűen jó vele lenni.
2020. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Jó itt pozitív kommentket olvasni! :) én csak olvasni jöttem ide nőként,remélem nekem is hasonlóan szerencsés életem lesz a párommal akive még házasok nem vagyunk,de először érzem úgy,hogy megtaláltam az igazit :)
2020. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!