Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem miért szereti többnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem miért szereti többnek mutatni magát, mint ami?

Figyelt kérdés
Állandóan azt adja elő az ismerősöknek, hogy nekünk milyen jól megy anyagilag, holott néha alig éljük túl a hónapokat. És lassan abba hülyül bele szó szerint, hogy ezen gondolkodik egész nap. Sajnálja magát, hogy neki milyen szar élete van. Mert a gyereke nem normális, a házassága szar, semmi öröme az életben.
2019. dec. 30. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok a csodás házasságotokhoz! Jó lehet nálatok gyereknek lenni.
2019. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gyerek engem szeret, az apját meg elviseli. Mert semmi közös programjuk nincs. Az apja vagy dolgozik vagy itthon van, fekszik a tablettel a kezében vagy tvt néz. A gyerekre meg mindig rászól, hogy csendben legyen.
2019. dec. 30. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
#2 Mondom én, hogy jó lehet a ti gyereketeknek lenni!
2019. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez mindenkire jellemző, csak van akire nagyon kicsi mértékben szerencsére. Nézd meg, instagram filterek, szerkesztett képek, SMINK... :) A legviccesebb ebben az, hogy érezni lehet, ki az, aki kamuzik, a férjed sem tudja elhitetni másokkal, hogy milyen jó neki. Az okát nem tudom, de jobban tenné, ha veletek foglalkozna, hogy jó legyen a házasság, ne legyen normálatlan a gyerek... :/
2019. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Belemenekül ebbe a "Menő vagyok." álomképbe, mert tényleg egy fos az élete, és másképp fejbe lőné magát.


https://www.youtube.com/watch?v=-HS91el4rnM

2019. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert egoista, amin nem akar változtatni...
2019. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!