Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit vegyek a férjem 28....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a férjem 28. szülinapijára? Szereti a hobbi horgászatot, a pokemon go-val játszani. Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Pikácsus pecabotot 😋
2020. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Magyar Horgász újság legújabb száma, horgászfelszerelés.
2020. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jártas ebben, minek örülne a horgász cuccok közül?
2020. márc. 11. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Horgok, kapásjelző, etetőanyag, csali, damil
2020. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Tavat
2020. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Tudni kéne legalább, hogy milyen halakra szokott rámenni. Legalábbis ha etetőanyagot, damilt, horgot, botot stb.. választasz. De szerintem egy új bottal szúrhatsz mellé talán a legkevésbé, egy jó orsóval megspékelve. Igaz ez a legdrágább lehetőség is egyben.
2020. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pontyokat leginkább.
2020. márc. 11. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem, vegyél neki egy vásárlási utalványt a kedvenc peca boltjába. Egy új bottal is mellé lőhetsz. Tudod milyet használ egyébkent? Feeder, uszós, fenekezős? Méretileg is van egész sok féle. Akkor az orsó, sima vagy nyeletőfékes? A damil sima vagy fonott?

Én is csak azért tudom, mert 14 éve vagyok együtt egy nagy ho-ho-hoval, akaratlanul megjegyez ezt azt az ember, de én nem mernék neki botot venni. Még egy úszót sem, mert abból is van ilyen súlyú, olyan súlyú, önbeállós stb.

Áhh... inkább egy vicces horgász póló, és egy ajándékutalvány, ha mást nem etetőanyagot, csalit biztos, hogy minden pecára vesz majd magának.

2020. márc. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Én meg szoktam kérdezni, hogy mit kér, mert olyat szeretnék venni, amire tényleg szüksége van és örömet okoz és nem a 251. porfogót. Illetve ha elejt valami megjegyzést, hogy kéne neki valami, akkor azt felírom.

Meg emellé csinálok valami személyeset: pl. egy (remélhetőleg) finom vacsorát a kedvencéből, vagy sütök.

2020. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem mit szeretne, de azt mondta semmit. A horgász botja nagyon sok van, a többiről nem tudok semmit, mert engem nem foglalkoztat a horgászat.
2020. márc. 12. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!