Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most erre mégis mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mégis mit lehet mondani? A férjem nagyon dühös, de ezt én akarom elintézni!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap volt a születésnapom, ezért kivettem 3 nap szabit, kicsit pihenni, a férjemmel romantikázni, ilyesmi (ő is vett ki szabit). Na most a hangulatunkat tegnap teljesen derékba törte hogy kaptam egy “meglepi csomagot” az egyik főnökömtől, amiben volt egy levél hogy nagyon kielégítetlennek nézek ki, és szívesen segít a gondomon, a doboz tartalma majd megoldja a problémát, és itt esett le az állam, ugyanis kaptam egy vibrátort, igen egy vibrátort a főnökömtől. Ez mégis miii? Gondolom személyesen átadni azért nem lett volna pofája. Nem is értem, ha más talán nem is, de a gyűrűk az ujjamon nem merték sejtetni hogy házas vagyok? A férjem teljesen kiakadt, és nagyon mérges azóta is ( nem rám, a főnökömre). Ti mit tennétek a helyemben? Tudom teljesen szürreális a történet és számomra is hihetetlen hogy ez történt!

2020. dec. 3. 06:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
26%

szívatnak téged!!!!

NEM SZEMÉLYESEN ADTA ÁT!

AKKOR LEHET NEMIS A FŐNÖKÖD KULDTE, NE LÉGY HŰLYE H BEVEDD!


Lehet vmelyik kollegád ,vki le akar járatni vagy h most hűlye döntést hoz.

Jól szívatnak

2020. dec. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
hozzál- igy értettem. Pl h felmondj
2020. dec. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!