Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most erre mégis mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mégis mit lehet mondani? A férjem nagyon dühös, de ezt én akarom elintézni!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap volt a születésnapom, ezért kivettem 3 nap szabit, kicsit pihenni, a férjemmel romantikázni, ilyesmi (ő is vett ki szabit). Na most a hangulatunkat tegnap teljesen derékba törte hogy kaptam egy “meglepi csomagot” az egyik főnökömtől, amiben volt egy levél hogy nagyon kielégítetlennek nézek ki, és szívesen segít a gondomon, a doboz tartalma majd megoldja a problémát, és itt esett le az állam, ugyanis kaptam egy vibrátort, igen egy vibrátort a főnökömtől. Ez mégis miii? Gondolom személyesen átadni azért nem lett volna pofája. Nem is értem, ha más talán nem is, de a gyűrűk az ujjamon nem merték sejtetni hogy házas vagyok? A férjem teljesen kiakadt, és nagyon mérges azóta is ( nem rám, a főnökömre). Ti mit tennétek a helyemben? Tudom teljesen szürreális a történet és számomra is hihetetlen hogy ez történt!

2020. dec. 3. 06:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez munkahelyi szexuális zaklatás. Ha van a cégnél erre protokoll, lépj aszerint.
2020. dec. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Most megsajnáltam a férjed, nem csoda hogy kiakadt. Én a helyedben visszaadnám a főnöknek, valami olyasmi beszólással hogy "önnek valószínűleg nagyobb szüksége van rá mint nekem".
2020. dec. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
98%
Az 1-nek nagyon igaza van és a 2-nek
2020. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

A férjed helyben személyesen nyomnám fel a főnök seggébe ha ez igaz.

Egyébként fotózd le a dobozt és a levelet is és rakd ki valami nyilvános oldalra.

2020. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Kamu
2020. dec. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is kamu.
2020. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Küld egy fotót a vibrátorról, mellette legyen egy papír, amire rá van írva hogy HQXT. Akkor talán elhisszük.
2020. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Most komolyan, mi hasznom lenne belőle ha ilyet kamuznék?

1-4 köszönöm a válaszokat, nem tudok van-e ilyen protokoll, de utána kérdezek

2020. dec. 3. 07:31
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Elég rossz lehet a kapcsolatotok ha egy idegen egy kielégítetlen jégcsapnak néz téged. :D
2020. dec. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
A feljelentést megtenném, és menten új munkahely után néznék.
2020. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!