Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kéne vajon rosszul essen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne vajon rosszul essen?

Figyelt kérdés

Férjemnek szülinapja lesz, én gondoltam rendelünk pizzát, a kislanyunkkal együtt sütünk neki egy tortát, ajándék. Stb. Erre készülök régóta, hogy mi legyen. Erre ma közli hogy aznap jönnek át a haverok és kint lesznek majd a kertben és isznak.

Nemtudom meddig, gondolom korán 4-5 körül, és ugye legalább fél 8ig, mert addigra haza kell érni. De az is Lehet hogy tovább maradnak, kinezem belőlük.

Én kimenni nem tudok es nem is akarok a 2 éves gyerekkel, ráadásul terhes is vagyok.

Kérdeztem hogy nem is akarsz akkor velünk lenni a szülinapodon?

Ja dehogynem akarok veletek lenni... Ja. Csak nem lesz itt.


2020. nov. 30. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


A Te helyzeted annyival kellemetlenebb, hogy férjnél vagy, gyereked van és vársz is egyet.

Amíg nem volt a férjed, akkor nem csinált ilyeneket? Vagy elnézted neki?


Ünnepeljen a haverokkal előző nap, vagy utána. Kérdezd meg tőle, hogy ki a fontosabb neki: Te és a gyermeke, vagy a haverok.

Ffi.

2020. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
De fél 8-kor legkésőbb lelép mindenki. Gondolom csak megisznak 1-2 sört, koccintanak egyet és ennyi. Utána egész este veletek lesz. Akkor mi a baj?
2020. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sajnos mindig úgy éreztem hogy fontosabbak neki a haverok.

Azt hittem idővel változik, felnő. Most 42 éves.

A gyereket fürdeni kell fél 8-tól, utana altatás, fél 9kor alszik el, az után meg kb 9kor en is fekszem le, többször kel éjjel a gyerek, korán is kel.

2020. nov. 30. 17:30
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Én nem akadnék fenn ezen.

Nálunk is hasonló a helyzet, de én hagynám hogy lazuljon és igyanak egy pár sört. Aztán este egy kis össze bújás, masszírozás esetleg stb. Másnap meg lehet tortát sütni stb.

Bár én egyébként is lazábban kezelem az ilyesmit. Nyilván nem vagyunk egyformák

2020. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Itt van a kulcs, amit írtál: "Azt hittem idővel változik, felnő."

Jól jegyezze emg mindenki, aki bizonytalankodik ilyen helyzetekben, hogy a HÁZASSÁG NEM NÉPNEVELDE. Az ember már készen kapja a másikat.

2020. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki hogy nem igazán érdekli hogy te mit szeretnél, ha 42 éves koráig nem sikerült felnőni akkor ilyen is marad.

A lényeg hogy már a második gyerek jön.

2020. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Ez az ő napja, hagynám hadd csináljon amit akar. Ezért érzik aztan börtönnek a férfiak a házasságot, mert a saját szülinapján sem lazulhat kapcsolódhat ki, neked is néha le kellene adnod a gyereket néha, kicsit kiszakadni a napi rutibol mielőtt begolyózol.
2020. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ő napja, én ebben semmi olyat nem látok ami rosszul tudna esni.

Az már más kérdés, hogy te alapjaiban elégedetlen vagy a kapcsolatotokkal és ezt erre az esetre is kivetíted.

2020. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jó hat akkor tojok a meglepetésre meg stb.

Nekem a legfontosabb az lenne hogy a csaladommal legyek, az tesz boldoggá. Öt meg nem. Ez van.

2020. nov. 30. 18:42
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
9 Én megértelek, de a válaszolók nagyrésze szerint ez a normális. Hát ne csinálj akkor semmit, nem kell torta se. Ha hiányolja, akkor mondd,hogy megünnepelte a haverokkal.
2020. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!