Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy ne essen rosszul az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne essen rosszul az önbizalmamnak ez az egész?

Figyelt kérdés
4 év után szakított velem a barátom. Az utolsó előtti hónapban elmondta hogy közel került egy kolléganőjéhez, de nem történt semmi,viszont úgy érezte így tisztességes ha elmondja. Nem titkolom, beleneztem utána a telefonjaba...nem néztem végig minden beszélgetést, a lányak történőt meg sem találtam, csak annyit, hogy azutáni napon, miután nekem bevallotta, azt írta az egyik legjobb barátjának, hogy "lezártuk xy-nal". Akkor megnyugodtam. Most pedig pár héttel a szakítás után már randizik vele, a lány is szakított közben a barátjával. A szívem szakad meg, hogy őt választotta(egyébként a munkatarsa, több időt töltöttek együtt munka alatt mint mi otthon estenként), és az önbizalmamnak rettetenesen esik, hogy én szerettem őt, tamogattam, mindent megadtam neki, mégis elcsábították. Hogy tudjak ezek után bárkiben is megbízni?
2019. márc. 16. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy tamogattad, mindent megadtál neki ezek külön dolgok. függetlenek az érzelmektől.


nem vert át. pont, hogy megbízható volt, mert elmondta mi van.


csalódott lehetsz, hogy elmúlt benne persze.


ugyanakkor ha négy évig volt egy klassz kapcsolatotok akkor azért az nem akármi. nem biztos, hogy azzal a lánnyal lesz ennyi.

2019. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem könnyű, de túl kell lépni ezen. Ne haragudj, nem bántásból mondom, de bátyám 14 éves házassága ment tönkre. 14 év az életéből, amit elvett tőle az a riherongy exfelesége.

Figyelj, örülj neki, nem csalt meg, tisztességesen lezárta veled. Meg is csalhatott volna akár a hátad mögött végig.

Most jobb lett volna ha melletted marad, de nem boldog?

Azért hagyott ott, mert valószínűleg nem látott már benned többet és nem szeretett sajnos.


A bátyám összejött az ex felesége legjobb barátnőjével, és azóta sokkal jobb a bátyám élete, mellette.

3-4 éve vannak együtt, és tavaly szeptemberben házasodtak össze.


Szóval ne add fel. Kort nem írtál, de sosem késő hogy találj valakit, akinek biztosra te leszel a legfontosabb.

2019. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! 26 éves vagyok, tudom hogy ennél sokkal később is kezdenek új életet az emberek. És igazatok van, sokkal jobb így hogy nem csalt meg(bár 100%ra nem tudhatom, de bízom benne hogy nem tette meg). Csak hát bánt a tudat hogy nem voltam neki elég,de nyilván egy kapcsolat két emberen múlik, hiába teszek én bele 200%ot,ha ő nem akarja, akkor sem elég. Annyit tudok hogy a szakítás óta párszor randiztak. Legszivesebben elengednem, de akkor is motoszkál bennem hogy egysuer visszajon hozzám. Pedig szakításkor elmondta hohy az ő érzései átalakultak, valami megtört. Első kapcsolat mindkettőnknek, lehet csak kíváncsi hogy milyen lehet mással. Bár nem tudom ezek után visszafogadnám e, hiába szeretem még.
2019. márc. 16. 16:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 leszek. Igaz, én csak másfél évig voltam valakivel, bár nálam, a részemről sok hülyeség volt és ezért is vesztettem el a lányt lényegében. Nagyon sokáig, évekig fájt, hogy ott hagyott. Bár neki "jobb" élete lett, éli a sajátját, én sajnos megrekedtem egy pontos és nem is volt azóta se senkim.

Mivel mondod, hogy első kapcsolat, így ahogy sokszor a lányokat is, a férfiakat is biztos izgatná, hogy milyen lenne mással.

Nézd, sajnálom, hogy ez lett, de fel a fejjel.


Én voltam aki a bátyjáról írt.

2019. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még egyszer 🙂 én is ettől félek, hogy ez olyan nagy csalódás volt, hogy sokáig nem fogom tudni tultenni magam rajta. Nehéz egyik napról a másikra szándékosan kiszeretni a másikból. De amit írtál példát is, tudom hogy sosem késő. Nem is feltétlenül attól félek, hogy nem fog engem más szeretni már, hanem hogy azt a valakit nem fogom tudni úgy szeretni, mert mindig az első barátomat fogom keresni benne. Biztos sokat nyom a latba higy első kapcsolat, első szerelem volt nekem, és nem tudom milyen rajta kívül mást szeretni. Remélem minél hamarabb túl leszek ezen. Neki sem kívánok rosszat, csak sajnálom, higy nem tudtam megadni neki azt amire vágyik, hiába próbáltam.
2019. márc. 16. 16:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai ember sokszor nem tudja azt, hogy mit is akar. És nehéz úgy párt találni, hogy teljes mértékbe meg lehessen bízni benne. Az, hogy a párodat keresnéd másba, meg többnyire természetes dolog. Általában az emberek egy része az első kapcsolatához hasonló férfiakhoz vonzódik. De nem mindig. Hát most adj magadnak legalább egy fél évet, évet, amit magadra fordítasz és csak utána keress valakit.

Még az is jó legalább, hogy gyerek nem lett ebből a kapcsolatból, mert ott még rosszabbul is lehettél volna. De ismétlem, fel a fejjel.

2019. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írsz, tényleg segít tisztán látni a dolgokat. Igazad is van, valószínűleg hasonló karakterű ember iránt fogok érdeklődni, mert vele is 95%ban mindig megtaláltam a közös hangot, az élet rengeteg területéről ugyanaz volt a véleményünk egymástól függetlenül,ezért is van bennem ez a félelem, mert nagyon hálás voltam higy őt megtaláltam, és nem tudom lesz e szerencsém megint ez hozzám ennyire illő embert megismerni. Sosem lehet tudni, lehet a következő merőben más ember lesz, vele mégis fog működni hosszútávon. Előre nem kell aggódnom ezen, tudom 🙂
2019. márc. 16. 16:36
 8/12 A kérdező kommentje:
A gyerek téma is igaz, az is hogy nem házasodtunk össze, sokkal fájdalmasabb lett volna és még nagyobb csalódás. Ezt ő is mondta, hogy inkább most, mint gyerek és esküvő után. Megpróbálok továbblépni, nem gondolni rá, ha együtt kell lennünk, az úgyis kialakul. Nem tudhatom milyen komoly neki ez a lány, bár az előzményekre gondolva, sajnos benne van a pakliban higy nem csak vigasztalódik hanem tényleg komoly. Megpróbálok nem ezen kattogni már, mert ezzel nem leszek előrébb.
2019. márc. 16. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Intelligensnek és érzelmesnek tűnsz. Megérdemled, hogy el tudd engedni a múltat, és boldog legyél. Eljön majd az az idő is, csak nem kell sürgetni.

Különben korrekt volt az exed. Ezért is jár neki annyi, hogy útjára engedd. Talán vár rád valami sokkal jobb.

2019. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kevesebb időt voltam együtt a párommal, mégis nagyon fáj a szakítás, úgyhogy meg fogom érteni. De azt hiszem, természetes, hogy így érzünk, hogy csalódottak vagyunk, mindenki így van vele ilyenkor, viszont általában túlteszik magukat rajta az emberek, és találnak még olyan jót, sőt talán jobbat is. :)
2019. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!