Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy ne essen rosszul az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne essen rosszul az önbizalmamnak ez az egész?

Figyelt kérdés
4 év után szakított velem a barátom. Az utolsó előtti hónapban elmondta hogy közel került egy kolléganőjéhez, de nem történt semmi,viszont úgy érezte így tisztességes ha elmondja. Nem titkolom, beleneztem utána a telefonjaba...nem néztem végig minden beszélgetést, a lányak történőt meg sem találtam, csak annyit, hogy azutáni napon, miután nekem bevallotta, azt írta az egyik legjobb barátjának, hogy "lezártuk xy-nal". Akkor megnyugodtam. Most pedig pár héttel a szakítás után már randizik vele, a lány is szakított közben a barátjával. A szívem szakad meg, hogy őt választotta(egyébként a munkatarsa, több időt töltöttek együtt munka alatt mint mi otthon estenként), és az önbizalmamnak rettetenesen esik, hogy én szerettem őt, tamogattam, mindent megadtam neki, mégis elcsábították. Hogy tudjak ezek után bárkiben is megbízni?
2019. márc. 16. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tényleg szép, ahogy írsz erről.
2019. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat ☺️ jól esik. Tiszteletben tartom ha menni akar, érzelmeket nem is lehet, és felesleges kicsikarni a másikból. Fontosabb ő nekem annál, mint hogy rosszat akarjak neki. Ha más mellett boldog, azt is el kell fogadnom, akármilyen nehéz.
2019. márc. 16. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!