Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak én vagyok ezzel így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ezzel így, hogy nehéz szakítani és elfelejteni? Csak én bőgök egész nap?

Figyelt kérdés

Igaz, aktuális a dolog, de általánosságban kérdezem. Nem tudok olyan érzéketlen lenni, hogy utáljam a másikat egyik percről a másikra. Inkább elkeserít, mint dühít, hogy neki nem jelentettek semmit a kapcsolatban történt dolgok, tett ígéretek.

Lehet, hogy rosszul vagyok összerakva, de nekem nem a düh és a bosszú az első gondolatom. Van hogy hetekig, hónapokig gyászolom. Nem tehetek róla, tudom velem van a baj, de én csak olyannal tudtam összejönni, akibe szerelmes voltam és szerettem is az összes eddigi párom.

Mindenki azt mondja fel a fejjel, ne sírjál, jó lesz stb. amikor nekem még nem jött el az az idő, hogy előre tekintsek. Csak én vagyok ennyire szentimentális?



2018. nov. 6. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem szentimentális vagy hanem túl gyerek ehhez és tapasztalatlan is. Egyszer minden véget ér, muszáj elengedni a régit hogy teret adj az újnak!
2018. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem 12 éves, sem 16, de már 20 is elmúltam. Ez az évek során sajnos nem változott.
2018. nov. 6. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Kislány vagy és nincs élettapasztalatod! Idősebb korban tudni fogod hogy kell kezelni az ilyen helyzeteket, de most még csak kislány módjára sírsz, mert nem tudod magadban tisztázni hogy mi történik veled, emiatt nem tudsz túljutni sem az ilyen piti gondokon.
2018. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Te magad hajszolod bele magadat ebbe a siránkozós szakításba, gyászolásba,

Nem halt meg senki, nincs gyászidőszak. Nem kötelező.


Nem arról van szó, hogy nem tudsz vagy nem tudnál, TE nem is akarsz továbblépni, teljesen jó neked ezaz állapot.


Úgy nem lehet túllépni ha egész nap ezzel van elfoglalva az ember és nem figyel másra, nem koncentrál másra, magadnak magyarázod be a dolgokat.

Ahhoz, hogy az ember túllépjen bármin is azért tenni is kell.

Nem pedig várni a csodát és sajnálni magát az embernek.

Kimozdulni, belekezdeni valami újba, valami közösségbe járni, sportolni, a hibbidnak élni, új embereket megismerni.


Az emberek többsége nem is teheti meg, hogy egész nap csak pityeregjen a volt kapcsolatán.

2018. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem, kedves Kérdező, nem vagy egyedül. Bár én csak pár napig árasztottam el a szobám, munkahelyem, a tátongó űr azóta is megmaradt. Üres, értelmetlen minden. Túl sokat voltunk együtt ahhoz, hogy ez csak úgy elmúljon, túl szép volt minden... számomra. Neki nyilván nem, és borzasztó érzés, hogy nem tudtam az lenni, azzá válni, akire neki szüksége lett volna.
2018. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5! Én is ezt érzem. Pedig nem burokban nőttem fel, hanem család nélkül, a saját lábamon állok, de még nem érzem magam készen a továbblépésre. Nem magyarázom be magamnak, ez magától jön. El kell teljen némi idő, hogy újra hinni és bízni tudjak.
2018. nov. 6. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Szakítani mindig fájdalmas, főleg, hogyha szeretted. A düh és bosszú nem jó. A valódi szeretet sohasem válthat gyűlöletbe, mint ahogy az aranyból sem lesz sár. Idővel enyhül a fájdalom.
2018. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak te vagy, ne aggódj. Én tudom, mit érzel.
2018. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Lassan három hónapja egy szót sem beszèlünk.Èn lefogytam,nem volt èletkedvem,rengeteget sírtam.Aztán jött az èletembe valami más,valami jobb.Hazudnèk,ha azt mondanám,már nem fáj,mert igenis,most is bánt.Ő meg csak èli világát nagy vidáman.Viszont megtanultam èlni az èletem nèlküle is,ès örülni annak,hogy a múltamnál sokkal jobbat kaptam.
2018. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!