Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megkérdezi, hogy hiányzott-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezi, hogy hiányzott-e és nem, akkor hogyan lehet úgy válaszolni, hogy tudja hogy nem, de ne is essen rosszul neki?

Figyelt kérdés
Randizgatok vkivel, és kb 2 hétig nem találkoztunk. Az jó, hogy hiányozni nem, de néha eszembe jutottál?
2018. dec. 23. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne, ha beleállnál a dologba, és közölnéd, hogy bocs, de nem szeretnék veled randizni?
2018. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki, hogy nem, nekem te nem hiányoztál, és fizesd a kávém.
2018. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma este fogunk találkozni, és szeretnék továbbra is randizni.
2018. dec. 23. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Meg az is jobb, ha annyit mondasz, hogy "de cuki vagy", és megöleled, mintsem beközlöd, hogy "nem hiányoztál, de NÉHA eszembe jutottál"...

Be ne nyögd ezt neki, mert nem lesz több randi, te gyerek. Döntsd el mit akarsz és annak függvényében válaszolj az ilyenekre. De ha a randi lehetőségét fenn szeretnéd tartani, akkor elég lesz a "de cuki vagy" egy mosoly kíséretében. Nem hazudsz, de tapló sem vagy.

2018. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert tudtam, hogy hamarosan úgyis találkozunk újra.
2018. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Férfiakra nem használom azt a szót, hogy cuki, de köszönöm a választ. Majd megoldom.
2018. dec. 23. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
És mivan ha te se hiányoztál neki? :O Vagy nem fogja mondani,h jaj de hiányoztál hanem inkább arról mesél h milyen jó volt a haverokkal?
2018. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Telefonban kérdezte, és mondtam neki hogy majd személyesen.. ezért tettem fel a kérdést. De megoldottam. ;)
2018. dec. 26. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!