Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy lány megkérdezi, hogy milyen lányok jönnek be nekem?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért kérdez valaki ilyet? Lehet, hogy tényleg csak kíváncsi rá, vagy egyértelműen tetszem neki? Mert tegyük fel ő tetszik nekem, de ha az ő stílusjegyeit is belesorolom a válaszba, az elég egyértelmű célzás, és akkor meg gáz, ha neki nem tetszem, mert kb felfedtem magam :D Ha meg nem sorolom bele, akkor meg azért lehet cink. Szabad-e egyáltalán válaszolni erre a kérdésre?
2018. jan. 31. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondod, nézzen tükörbe és már is látja, milyen lány jön be neked:)
2018. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit túlbonyolítod. Én is kérdeztem már meg fiú baráttól, hogy milyen lányok jönnek be neki, és egyáltalán nem sértődtem meg, ha az én tulajdonságaim nem szerepeltek a felsoroltak között. Eleve nem is azért kérdeztem meg őket, hogy az egómat növeljem. Nyugodtan válaszolhatsz rá őszintén.
2018. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, neked tetszett az illető, akitől kérdezted? Mert az is érdekel, hogy mi a célja egy ilyen kérdésnek.
2018. jan. 31. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy érdeklődési jelzés általában, te birka! :D Azért kérdezi meg, mert reméli, hogy olyan nők jönnek be neked, amilyen ő is.
2018. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem kerülnem a kasat, hanem megragadnam a lehetöseget.

Ha tetszik a lany, akkor: "Most eppen olyanok, mint te. Miert kerdezed?"

Ha nem akkor: "Olyanok, akik nem tesznek fel infantil kerdeseket."

2018. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

A célja valószínű az, hogy tetszik a lánynak, ezért megteszi az első lépést.

Amúgy igen, tetszett az illető, akinek feltettem a kérdést, viszont a pakliban volt az is, hogy én nem jövök be neki úgy. Nem lett belőle sértődés, mert azelőtt is barátok voltunk, és jelenleg is azok vagyunk. #2-es voltam.

2018. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a barátnőjének hajt fel így.
2018. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!