Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet az együttélés barátké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet az együttélés barátként ha tönkrement a házasság?

Figyelt kérdés

Ha mindkét félnek megfelel több okból is (gyerekek, anyagiak miatt).

Nem arról beszélek mikor a felek utálják egymást és tányércsapkodás van.

Itt a szeretet megmaradt, közös főzés, közös étkezések családként, de külön szobában alvás stb.

Van aki régóta így él?

Hogy vált be?

Hogy viseltétek mikor a másiknak lett valakije?



2020. nov. 22. 10:00
1 2
 11/14 Barnabas333 ***** válasza:
Mi is így élünk. De itt nincs senkinek más. 43f,48nő,8éves fiú. Mondjuk én férfi létemre szívesen lennék más nővel mert szeretet nélkül nagyon rossz, de mivel foglalt vagyok senkinek nem kellek. Neki még semmije nincs el se tudnám küldeni, de a gyerek miatt nem is akarom...
2020. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Láttam ilyet. Randiztam egy lánnyal párszor. Faluról jöttek,megye székhelyre. Család: anya elhízott gyermek paralízis, miatt sántított de leginkább munkakerülő(mert ő hű de beteg,munkahelyem melett fél lábú,emberek is dolgoznak egy cégnél) aki rátelepedett a 2 lányára. Randipartnerem 21 éves húga 12-13 +anya egy bérház kis szobájában éltek,apué volt a nagy szoba. Fizetéskor anyu és lányok levették aput pénzzel aztán enni kapott mosott rá anyu. Házasság tönkremenetel oka. Anyu szülei bele szóltak mindenki életébe(randipartneremébe is,). Falun szomszédok voltak, mikor lányék beköltöztek jöttek utánuk.
2020. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Barnabas333 ***** válasza:
A legjobban nem is a szex hanem a csók hiányzik... De azt hiszem örökre lemondhatok róla... Pedig egyik exem csókkirálynak hívott, régi szép idők... Így múlik el a világ dicsősége. Ami egyszer volt újra nem jön el.
2020. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Talán több ilyen házasság van mint gondolnánk. Sokaknál lehet ki sincs mondva, mégis így élnek. Köszönöm a válaszokat.
2020. nov. 29. 09:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!