Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért jó valakinek, hogy így él?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó valakinek, hogy így él?

Figyelt kérdés

Hogy benne él egy kapcsolatban (férfiként), ahol nem szereti a másikat, csak néha megerőlteti magát és kedveskedik vmit, kb hogy megtartsa. Néha szeretet játszik, öleli a nőt stb.. De se emberileg, sehogy sem szereti. Persze ezt nem vallja be.

Nincs anyagi oka, és szexuális oka sem, ugyanis elég ritkán kívánja.


2020. nov. 9. 15:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szereti. De biztosan a maga módján. Milyen típusú, jellemű a férfi edesanyja? Róla hogy beszél? Milyen a kapcsolatuk?
2020. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

De például ha mesélek valamit, nem figyel, nem érdekli, ő meg csomót beszél olyan dolgokról, amik engem nem érdekelnek, de meghallgatom.

Emellett rendszeresen próbál lenyomni, beszól, meg játssza az irányítót. Persze nem hagyom és ebből hatalmas veszekedés lesz.

2020. nov. 9. 15:56
 13/24 A kérdező kommentje:

Szörnyű az anyjával a kapcsolatuk, nagyon haragszik rá, mert apja bántalmazta és az anyja nem védte meg.

Nagyon rideg vele, és sokszor csúnyán is beszél vele. Lekezelő.

2020. nov. 9. 15:58
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod a kérdésben,hogy "De se emberileg, sehogy sem szereti" de rohadtul ragaszkodik hozzád?

Szintén a kérdésben "néha megerőlteti magát és kedveskedik vmit, kb hogy megtartsa" aztán válaszban azt írod minden nap kávét visz az ágyba stb.

Ellentmondás az egész.Most szidni szeretnéd a párod kicsit másoknak?

2020. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jól érzed. Nem vagyok pszichológus, bár érdekel a téma, ezért is tettem fel a kérdéseket. Az anyával való kapcsolat az alap a nőkhöz való hozzáállás szempontjából. Az apuka bantalmazo volt, ő is az lett. De közben meg erős tarsfuggo, a gyermekkori meg nem élt biztonság miatt (anya nem védte meg, nem volt meleg biztonságban). Szal, nehéz eset...
2020. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem. Megtesz ennyi mindent, mégis műnek érzem. Erőltetettnek. Nem őszintének.

Olyan nehéz ezt így elmagyarázni, de érzem, hogy csak játék.

Másik opció: én nem szeretem.

Nem hülye vagyok, és már fiatal sem vagyok, több emberrel éltem együtt, de nem volt ilyen érzésem. Hajnalban nem alszom, ezen forgolodom... Már szeretném érteni, miben élek.

Sokszor rosszindulatú velem. Sok dolgabol érzem, hogy nem szeret, de mégis ezt játssza és nem értem, mire jó ez neki.

2020. nov. 9. 16:07
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Szal, te vagy az anyuka, aki a biztonságot, szeretetet jelenti, de közben te vagy a nő, akit le kell uralni. Ezt látta, ezen változtatni csak hosszas pszichoterápiaval lehetne, de akkor is csak akkor, ha ő is belatja/akarja.

Biztosan, h érez irántad, de hogy hogy kell szeretni igazán, vagy hogy mi a szeretet azt nem tudja.

2020. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet, hogy igazad van!
2020. nov. 9. 16:21
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"De nem csak akkor játszik, mikor ég a ház, hanem minden nap.

És rohadtul ragaszkodik hozzám."


Kérdező, itt veled van a baj. Miért nem bírod elhinni, hogy valóban szeret?

ELőző kapcsolatodban elhitted?

2020. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen, bár nem is az előző, de ő előtti kapcsolatomban maximálisan éreztem a szeretetet.

Beszéltünk a szeretetnyelvekről, nekem a beszélgetés lenne fontos, de nem az időjárásról, hanem ki mit hogy él meg, de ez őt nem érdekli, vagy nem beszél róla.

Meg hiányzik, hogy nőként nézzen rám, nem jellemző sajnos. Alig kívánja a szexet velem. Viszont ha konfliktus van, garantáltan.

2020. nov. 9. 16:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!