Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért jó valakinek, hogy így él?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó valakinek, hogy így él?

Figyelt kérdés

Hogy benne él egy kapcsolatban (férfiként), ahol nem szereti a másikat, csak néha megerőlteti magát és kedveskedik vmit, kb hogy megtartsa. Néha szeretet játszik, öleli a nőt stb.. De se emberileg, sehogy sem szereti. Persze ezt nem vallja be.

Nincs anyagi oka, és szexuális oka sem, ugyanis elég ritkán kívánja.


2020. nov. 9. 15:26
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*szeretetet
2020. nov. 9. 15:26
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem inkább az a kérdés, hogy a nő miért marad benne egy ilyen megalázó szarban, megérdemlik egymást. A férfinek gondolom így marha kényelmes, megvan a fix punci és bejárónő, meg se kell magát erőltetnie.
2020. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
És te ki vagy a történetben?
2020. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, most magadról írtál? Mert, ha nem, akkor honnan látsz bele ennyire egy másik emberbe, az életébe? Ja, jó, amúgy tudom, neked ezt adja be. :)
2020. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha magadról írsz, miért vagy benne a kapcsolatban? Ha nem magadról, honnan tudod hogy az a valaki igazat mondott, pláne ha a szeretőd és csak teszi neked a szépet punci reményében?
2020. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő és azért vagyok benne, mert ezt én érzem így, de ettől még nem 100%,hogy így van.

Többször el akartam hagyni, olyankor nagyon odateszi magát.

Egyébként meg úgy néz ki, hogy minden reggel ágyba hozza a kávét, boltba jár, stb. Napközben többnyire sokszor hív. Este is odajön, ha filmet kezdek nézni, vagy bármi, csak olyan műnek érzem. Nem őszinte. Mert amúgy meg simán leszarja a dolgokat, csak mikor eszébe jut, hogy illene már odamenni a másikhoz, akkor jön. Értitek?

Életemben nem voltam még ilyen emberrel együtt, ezért nehéz, de egyre inkább úgy látom, ahogy fent leírtam.

2020. nov. 9. 15:44
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem őszinte és leszar, akkor valószínűleg mikor ég a ház egy ideig megjatsza magát, hogy ismét magához édesgessen, amint ez megvan visszatér az eredeti felállás. Miért van veled? Mert egyelőre nincs jobb.
2020. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De nem csak akkor játszik, mikor ég a ház, hanem minden nap.

És rohadtul ragaszkodik hozzám.

2020. nov. 9. 15:48
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad le kérdező, meg akarja tartani (ezért megtesz ilyen-olyan dolgokat). Energiát tesz a japcsolatba, máskülönben a nő elhagyná. És ő ezt nem akarja. Hogy miért akarja a nőt maga mellett? Hát nyilván nem azért, mert nem szereti. Neked ehhez fel kellett itt tenned kérdést? Ezt még a hülye is érti.
2020. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Hát nyilván nem azért, mert nem szereti."

Szereti?

2020. nov. 9. 15:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!