Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírom már sokáig mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már sokáig mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni problémámat,nem biztos hogy sikerül.Lassan négy éve lesz hogy másodszor is férjhez mentem,természetesen szerelemből.Úgy tűnt legjobb döntésem volt életemben,hiszen azóta is biztonságban élek,viszonylagos jólétben férjem házában,(nem gazdagságban!),és ő is viszont szeret engem.Becsületes ember,mégis visszagondolva jó egy év után jöttek a problémák.Először alig észrevehetően,majd mostanra rendszeressé váltak a viták.Szinte mindig ugyanazon.Nem,nem tudjuk megbeszélni,én már rengeteg formában tudtára adtam hogy kompromisszum kellene az együttélés folyamán jelentkezett eltérésekben.Ő meghallgatott,majd mindig elmagyarázta hogy az ő nézőpontja miért helyes.De nem változtat.Vagy amiben próbál,az sem jön össze neki.Szerinte én látom rosszul a köztünk lévő problémás dolgokat.Ennek eredményeképp úgy érzem mostanra tönkrement a kapcsolatunk.Ő persze nem így látja,vagy titkolja,vagy lehetséges hogy egy férfi korántsem éli meg ilyen súlyosan a nehézségeket.

Szeretem őt.Vagy nem szeretem már?Rettenetes hogy már nem is tudom.

Azt tudom hogy két hetente jár haza,akkor négy napot van itthon,de nem várom már.Szeretek egyedül lenni,de ha nincs itt sokáig akkor hiányzik egy másik emberrel töltött idő,a beszélgetés.Mert mi már beszélgetni sem úgy tudunk mint régen,van amit már nem is hozok szóba hogy össze ne vesszünk.Ha meg hazajön arra a négy napra akkor már reggel feszült,rosszkedvű vagyok.Nem azért mert nem szeretem,hanem azért mert tudom hogy most meg jönnek a feladatok.Ha nem úgy viszonyulok hozzá ahogy szeretné akkor meg a rosszkedv részéről is.

A lényeg,megvan mindenem ami fontos.Segít nekem abban ami fontos.Becsületes velem.Mégis rettenetesen boldogtalan vagyok,szeretnék elmenni tőle és új életet kezdeni,egyenlőre egyedül.De így megbántanám az egész családját és őt is nagyon,meg a mostani vírushelyzetben sosem tudni meddig marad meg a munkahelyem.Ha gond lenne esetleg anyagilag is tönkremennék.Félek.Nem tudom mit tegyek.Köszönöm hogy időt szántatok rám.Tanácsokat szeretnék kérni mit tegyek.47/nő


2020. nov. 5. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Ismerős vagy.. Nem te vagy, akinek a férjének 2 felnőtt lánya van, ráadásul utálod őket, és minden pillanat idegesít amit velük tölt? Miért vagy egy olyan kapcsolatban, ahol be kell illeszkedned, amire képtelen vagy, ráadásul eleve távkapcsolatban?
2020. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Férjemnek egy fia van,de nincs köze problémáinkhoz hiszen távol él.Bajom sincs vele.
2020. nov. 5. 15:01
 13/15 A kérdező kommentje:
Szüleinek ugrál mindenre.
2020. nov. 5. 15:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezeket, amiket ide leírtál, őszintén. Nem vagy boldog, változás kell, együtt kell rajta dolgoznotok. Ha hajlandó rá, adj a dolognak még esélyt.
2020. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Megbeszéltétek már ezt?

Mondtad neki, hogy boldogtalan vagy? Ha igen komolyan vette, vagy csak hisztinek titulálta?

Ha igen és nincs változás vagy nem veszi komolyan az érzelmeidet kuka, vagy ő yem szeret már és akkor is egyenes az út, csak épp nem közös. Mégsem illetek össze. Tudom, szar dolog elfogadni azt, amit hosszú ideje tudsz, de mindkettőtök érdekében állj a sarkadra és lépj ki.

2020. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!