Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Maradjak vagy kezdjek új életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
Hónapok óta rágódom rajta mit tegyek.Középkorú nő vagyok,férjemmel pár éve együtt.Anno nagyon férfiasnak találtam őt,imádtam,szerettem vele a szexet.Bár most így visszagondolva technikailag valahogy akkor sem volt csúcs.Lényeg hogy szerettem,imádtam őt,összeköltöztünk.Aztán szép lassan csökkent felé a vágyam.Ami engem nem zavart volna annyira,sajnos őt annál inkább.Eleinte megjegyzéseket tett,később vitatkoztunk is ezen.Sajnos vitatkozni más dolgokon is szoktunk.És egy ideje egyáltalán nem kívánom őt.Annak ellenére hogy az akkor nekem tetsző férfi külsőre nem jelentősen változott.Muszájból vagyok vele,de így a helyzet nagyon rossz.Ő ezt nem érti miért van,ahogy én sem.Szerintetek oka?
2020. nov. 4. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok akkor. Én senki olyannal nem élnék egy percig se, akivel ilyesmit nem lehet megbeszélni.
2020. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Az írásodbol ítélve, egy normális férfival vagy együtt. Csak a testi vágy nem működik.

Gondold át. Nem tudom, van e udvarló feléd a képbe.

Mit akarsz az ettől?

Ha úgy érzed, hogy neked jobb lesz egyedül akkor engedd el.

2020. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ettől=élettől.
2020. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Abszolút nincs senkim,nem is keresek.Igen a férjem alapjában véve normális.Ezt mégsem lehet megbeszélni vele.Neki nagyon rosszul esik amikor látja,érzi hogy nem kívánom.Sokszor igyekszem titkolni,de van amikor kiakadok hogy nekem miért is kell ezt tennem.
2020. nov. 4. 16:29
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

"Azt szerettem volna érteni a vágy felé miért múlhatott el."


Részedről elmúlt a rózsaszín köd.

valószínűleg az ő részéről is, csak ő jobban ösztönlény (vagy hogy fogalmazzam meg).

2020. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok. Olyan szinten nem kívánom, hogy muszájból sem megy. Mintha a testvérem lenne. De nálam van más is a képben sajnos.
2020. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!