Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Maradjak vagy kezdjek új életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
Hónapok óta rágódom rajta mit tegyek.Középkorú nő vagyok,férjemmel pár éve együtt.Anno nagyon férfiasnak találtam őt,imádtam,szerettem vele a szexet.Bár most így visszagondolva technikailag valahogy akkor sem volt csúcs.Lényeg hogy szerettem,imádtam őt,összeköltöztünk.Aztán szép lassan csökkent felé a vágyam.Ami engem nem zavart volna annyira,sajnos őt annál inkább.Eleinte megjegyzéseket tett,később vitatkoztunk is ezen.Sajnos vitatkozni más dolgokon is szoktunk.És egy ideje egyáltalán nem kívánom őt.Annak ellenére hogy az akkor nekem tetsző férfi külsőre nem jelentősen változott.Muszájból vagyok vele,de így a helyzet nagyon rossz.Ő ezt nem érti miért van,ahogy én sem.Szerintetek oka?
2020. nov. 4. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Muszájból vagy vele. Miért?

Ő tart el vagy mi?

2020. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Félreérted.Nem muszájból élek vele,hanem muszájból szexelek vele.Hiszen nem kívánom.
2020. nov. 4. 15:01
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
És csak a szex nem ok, vagy más bajok is vannak?
2020. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Még gyakran vitatkozunk.
2020. nov. 4. 15:17
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Erre van a párterápia. Menjetek el, tegyétek rendbe.
2020. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Muszájból vagy vele.

Bármivel is indokolnád ezt, idiótaság lesz a vége.

2020. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Semmi sem ok.

Akkor mire vársz?

2020. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szeretem és jól meg is voltunk.Azt szerettem volna érteni a vágy felé miért múlhatott el.Szakítsak?És ha mással is így járok?
2020. nov. 4. 16:01
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Én meg azt nem értem, hogy miért nem beszéltétek meg még ezt.
2020. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezt hogy lehet megbeszélni?Ha látja hogy épp nem kívánom akkor sértve érzi magát férfiasságában.Inkább gyakran titkolom is.
2020. nov. 4. 16:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!