Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem esik le neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esik le neki, hogy nem tudom megbocsátani a lelki és fizikai bántalmazást?

Figyelt kérdés

A férjem többször bántott egy veszekedés során az elmúlt több mint egy évben. Súlyos szavakkal és tettekkel, amik mindig más testrészemet, egyszer a tarkómat, majd a karomat, aztán a kézfejemet, a derekamat vagy a combomat érték. Nyoma mindig maradt hetekig.

Mindig elmentem, majd vissza hozzá pár nap múlva. De nem azért, mert bocsánatot kért, azt sosem tette, csak ha kikényszerítettem, hogy nézd mit csináltál stb. Nem tudtam hova menni, valahogy megbénultam.

Most viszont eljöttem, végleg. Ő meg nem érti, mert úgy értelmezi, “megbocsátottam az eddigieket”, “megbeszéltük”. Ezért mentem mindig vissza - szerinte!

Ez nem igaz, annyi történt, most jöttem rá, mekkora g.rény emberrel voltam, szép éveket pazaroltam egy ilyen kapcsolatra.


2020. okt. 16. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, mit érdekel ez téged?
2020. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, amiért én sem értem meg, hogy akárcsak egy ilyen után is miért nem lép le azonnal és végleg minden nő.
2020. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert mindenkinek úgy állítja be, csak úgy otthagytam.
2020. okt. 16. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy otthagytad.

Orvoshoz kellett volna menned és a sérülések nyomairól látleletet készíttetni. Még jó, hogy volt hová menned. Ott biztonságban vagy?

Ffi.

2020. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Alapból vékony vagyok, a bőrömön hamar meglátszik minden sérülés, ütés stb. Erre fogta mindig, majdnem, hogy nem is ért hozzám. Egyszer azt is mondta, hogy vegyek fel hosszúnadrágot, hogy akkor én nem nézegetem mindig a nyomot.

Biztonságban vagyok, viszont sztem pszichésen megviselt.

2020. okt. 16. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokkal foglalkozz hanem magaddal és azzal, hogy maradj tőle távol az életed hátralevő részében.
2020. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy elmentél, mások véleményével meg ne foglalkozz.

Az ilyen persze, hogy megvisel lelkileg, szerintem kérj pszichológustól segítséget, és ajánlanám neked Tisza Kata Most című könyvét.

2020. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.
2020. okt. 16. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első adandó alkalommal le kellett volna lécelned tőle - akkor is ha "nincs hova mennem". Inkább valahol meghúzva magad, mint elviseld a lelki és fizikai bántalmazásokat! Az ideiglenes lakhely átmeneti probléma, a bántalmazás sokáig tud kísérteni. Örülj neki hogy megszabadultál tőle. Nem kell semmit megmagyaráznod neki, beadod a válópert és nyugodtan jelentsd majd ki a bíróságon hogy bántalmazott. Örüljön neki, hogy nem akarod feljelenteni.
2020. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A bíróságon tuti, hogy megemlítsem?

Mit érek el vele?

2020. okt. 16. 20:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!