Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem esik le neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esik le neki, hogy nem tudom megbocsátani a lelki és fizikai bántalmazást?

Figyelt kérdés

A férjem többször bántott egy veszekedés során az elmúlt több mint egy évben. Súlyos szavakkal és tettekkel, amik mindig más testrészemet, egyszer a tarkómat, majd a karomat, aztán a kézfejemet, a derekamat vagy a combomat érték. Nyoma mindig maradt hetekig.

Mindig elmentem, majd vissza hozzá pár nap múlva. De nem azért, mert bocsánatot kért, azt sosem tette, csak ha kikényszerítettem, hogy nézd mit csináltál stb. Nem tudtam hova menni, valahogy megbénultam.

Most viszont eljöttem, végleg. Ő meg nem érti, mert úgy értelmezi, “megbocsátottam az eddigieket”, “megbeszéltük”. Ezért mentem mindig vissza - szerinte!

Ez nem igaz, annyi történt, most jöttem rá, mekkora g.rény emberrel voltam, szép éveket pazaroltam egy ilyen kapcsolatra.


2020. okt. 16. 18:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy végre leléptél, de azért keresd őket


[link]

2020. okt. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!