Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyire nem számíthatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számíthatok a saját férjemre?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes dolgok zajlanak a házasságunkban kb. egy éve. Ha összeveszünk a férjemmel valamin - ami általában abból fakad, hogy nem bír egyértelműen és tisztán kommunikálni - rendszeresen durva, bántó szavakkal és jelzőkkel illet. Ezek közül a legfelháborítóbb, hogy “ingyenélőnek” nevez, holott ugyanúgy dolgozom mint ő. Annyi a különbség, hogy én havi £1500, ő pedig £7000-et keres. A lakást felesben fizetjük, az ételt mindig(!) külön vesszük, mert én sportolok is, máshogy eszem, mindegy. Sajnos úgy alakult, hogy pár hónapja elvesztettem a munkámat a kialakult helyet miatt, így nem tudom odaadni neki a bérleti díj felét. Folyamatosan keresek mást, nyilván fogok találni, de ez idő. Holnap is lesz egy interjúm, ami bíztató. A probléma felerősödött eközben a férjemmel, most már “ingyenélősködök” és “láblógatok”. A kajámat továbbra is rendezem, de a lakást nem tudom. Minden egyes szava a “mindent én fizetek”, közben olyan autóval jár, amit én sosem engednék meg magamnak, szerintem pazarlás és kész. A cigire sem sajnálja a havi £300-at alsó hangon. Senki nem is sejti, hogy ilyen velem. Ha kérdezem, miért beszél velem így, akkor az a válasz: miért, Te hogy beszélsz?!

Most komolyan, fiatal nőként forduljak a Szüleimhez vagy én már nem is tudom.

Tudtok tanácsot adni?


2020. okt. 11. 15:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
94%

#20:

Ó, hát akkor az nem az ő kocsija, hanem a tiétek, és nem neki van megtakarítása, hanem nektek.

Nyugodtan válj el, nem fogsz utcára kerülni, lesz miből albérletet fizetni. 😉

2020. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Ez nem az én mentalitásom.

Viszont joghallgató vagyok 😃

2020. okt. 11. 17:56
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen pénzéhes ismerősöm, hálistennek sikerült megszabadulnom tőle, állandóan a pénzt hangoztatta, sajnálom de az az igazság hogy ennél jobb már nem lesz... aki egyszer ilyen az nem fog változni
2020. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

#23

Minden veszekedésnél vhogy előhozza, pedig egyáltalán nem is vág adott témába.

Olyanokat csinál, hogy kinéz egy utazást adott helyre, megveszi a fapados jegyet, lefoglalja a drága szállodát, majd közli, hogy felesben fizetjük. Ami neki “felesben” meg sem kottyan, nekem sok pénz ...

2020. okt. 11. 19:23
 25/38 anonim ***** válasza:
60%

Rinya, rinya, rinya, rinya, jajj de rossz, nekem, óóó szegény én.


Hogy is van az a mondás? Ha nem teszel ellene semmit, akkor még nem fáj eléggé. Addig fogja beléd törölni a lábát, amíg hagyod. De amekkora birka vagy még gyereket is szülsz majd neki.

2020. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Soha!
2020. okt. 11. 20:05
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Válás. Itt nincs kérdés.
2020. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a válás marad. És akkor legalább megtudja, hogy a házasság vagyonközösség. Az ilyenek megérdemlik.
2020. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Sosem találkoztam még ilyen emberrel, én itthon nem ezt láttam a Szüleimtől.

2020. okt. 11. 23:25
 30/38 anonim ***** válasza:
82%
Mint már írtam itt #4-esként de privátban is, csomagolj és menj! BÁRHOVÁ, mert ennél bármi jobb. A további infókon még jobban kiakadtam.
2020. okt. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!