Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyire nem számíthatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számíthatok a saját férjemre?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes dolgok zajlanak a házasságunkban kb. egy éve. Ha összeveszünk a férjemmel valamin - ami általában abból fakad, hogy nem bír egyértelműen és tisztán kommunikálni - rendszeresen durva, bántó szavakkal és jelzőkkel illet. Ezek közül a legfelháborítóbb, hogy “ingyenélőnek” nevez, holott ugyanúgy dolgozom mint ő. Annyi a különbség, hogy én havi £1500, ő pedig £7000-et keres. A lakást felesben fizetjük, az ételt mindig(!) külön vesszük, mert én sportolok is, máshogy eszem, mindegy. Sajnos úgy alakult, hogy pár hónapja elvesztettem a munkámat a kialakult helyet miatt, így nem tudom odaadni neki a bérleti díj felét. Folyamatosan keresek mást, nyilván fogok találni, de ez idő. Holnap is lesz egy interjúm, ami bíztató. A probléma felerősödött eközben a férjemmel, most már “ingyenélősködök” és “láblógatok”. A kajámat továbbra is rendezem, de a lakást nem tudom. Minden egyes szava a “mindent én fizetek”, közben olyan autóval jár, amit én sosem engednék meg magamnak, szerintem pazarlás és kész. A cigire sem sajnálja a havi £300-at alsó hangon. Senki nem is sejti, hogy ilyen velem. Ha kérdezem, miért beszél velem így, akkor az a válasz: miért, Te hogy beszélsz?!

Most komolyan, fiatal nőként forduljak a Szüleimhez vagy én már nem is tudom.

Tudtok tanácsot adni?


2020. okt. 11. 15:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
10%
Kamu kérdés. Senki nem keres 7000 fontot, maximum a nagyon jól menő angol ügyvédek, orvosok. A 7000 nettó az 11.000 Font bruttó lenne, az KAMU. Az egész sztori is az. Várjuk az újabbat.
2020. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
19%
Kamu kerdes. Ha nem lenne kamu mar reg elhagytad volna. Nincs jovotok.
2020. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%

Már nincs tisztelet a kapcsolatban. Es a kapcsolat onnanstol lecsengett. Haztartasbeliekkel sem beszelnek igy

Talalj munkat es masik fèrjet is. A te erdekedben.

Megerdemled a szerelmet.

2020. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%

Én biztosan lusta volnék ennyit gépelni egy kamu kérdésért.


Feltételezzük, hogy valós a kérdés, én otthagynám, de mindenféle előzetes bejelentés nélkül. Ő elmegy melózni, én meg lelépnék, max írnék neki 2 sort.

2020. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Emberek, nem kamu.

Skóciában mérnök.

2020. okt. 11. 15:54
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Aranyból van a fa_sza, vagy miért nem dobtad már ki réges-rég? Van egy lakótársad, aki megaláz, meg néha megdug. Mi is neked ebben a jó?
2020. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Semmi, hülye vagyok.

Meg házas.

2020. okt. 11. 16:07
 8/38 anonim ***** válasza:
91%

Itt mindenki kamunak hisz mindent ha anyagiakrol van szo es vki nem a letminimumon él.

Az amugy nem is relevans a kerdesben.maskor ne irj összegeket

2020. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%

Nyiss a masik nemre mindenesetre.

Nagy dolgokba nem kell egyböl beleugrani.

De a hazassagodnak löttek.habar vegigdzenvedheted még mellette ha akarod.

2020. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

3 éve élek külföldön.

Jól keresek, pláne a férjem, de nagyon drága a megélhetés is!

Ezt szerintem nem kell magyarázni.

Viszonyításként, a lakás havonta £1200 és kisváros.

Koncentráljunk a problémára.

2020. okt. 11. 16:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!