Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyire nem számíthatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számíthatok a saját férjemre?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes dolgok zajlanak a házasságunkban kb. egy éve. Ha összeveszünk a férjemmel valamin - ami általában abból fakad, hogy nem bír egyértelműen és tisztán kommunikálni - rendszeresen durva, bántó szavakkal és jelzőkkel illet. Ezek közül a legfelháborítóbb, hogy “ingyenélőnek” nevez, holott ugyanúgy dolgozom mint ő. Annyi a különbség, hogy én havi £1500, ő pedig £7000-et keres. A lakást felesben fizetjük, az ételt mindig(!) külön vesszük, mert én sportolok is, máshogy eszem, mindegy. Sajnos úgy alakult, hogy pár hónapja elvesztettem a munkámat a kialakult helyet miatt, így nem tudom odaadni neki a bérleti díj felét. Folyamatosan keresek mást, nyilván fogok találni, de ez idő. Holnap is lesz egy interjúm, ami bíztató. A probléma felerősödött eközben a férjemmel, most már “ingyenélősködök” és “láblógatok”. A kajámat továbbra is rendezem, de a lakást nem tudom. Minden egyes szava a “mindent én fizetek”, közben olyan autóval jár, amit én sosem engednék meg magamnak, szerintem pazarlás és kész. A cigire sem sajnálja a havi £300-at alsó hangon. Senki nem is sejti, hogy ilyen velem. Ha kérdezem, miért beszél velem így, akkor az a válasz: miért, Te hogy beszélsz?!

Most komolyan, fiatal nőként forduljak a Szüleimhez vagy én már nem is tudom.

Tudtok tanácsot adni?


2020. okt. 11. 15:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%
A probléma itt te vagy. Nem kell ám egy szar házasságban lábtörlőként megdögleni, el is lehet válni.
2020. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
82%
Menj pasizni. Eld az eleted.ne a görcsön legyel rajta
2020. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%
Ő tart el.
2020. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

A problémát azzal oldod meg hogy elválsz és ha ideiglenesen is, de visszamész a szüleidhez.

Nem tudom eddig mit tartott vissza.

2020. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
94%

"Koncentráljunk a problémára."


Itt nincs más, mint a válás.

2020. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Mi a francért beszél így velem?

Mi lehet az oka, hogy ennyire nem tisztel?

Semmit nem csináltam, dolgozok, sportolok, tanulok, normálisan élek.

Ő cigizik, állandóan a telóját nyomkodja, heti 1szer ráveszi magát 1 órás edzésre ...

2020. okt. 11. 16:48
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszél igy veled, mert megteheti. Türöd. Miota nem tisztel? Tisztelt valaha?
2020. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Bárkivel lehet rondán beszélni, mégsem tesszük meg.

Kapcsolatunk elején mindent megtett, legalábbis azt éreztem. Ennek 3 éve.

2020. okt. 11. 17:22
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Már nem szeret, azért ilyen.

Hol házasodtatok? Azok a törvények érvényesek a válásnál. Házassági szerződés van?

2020. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Magyarország. Nincs házassági szerződés.
2020. okt. 11. 17:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!