Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az elv ebben az esetben?...

Mi az elv ebben az esetben? Kinek kell a sajat verziojat igazolnia, milyen jogaim vannak, mire szamithatok?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy fiokos szekrenyt a Jyskbol. Hianyoznak a dobozbol elemek, ez nyilvan a kibontas utan, osszeepites kozben derulhet csak ki. Postan marado csomagkent szallitottak ki, igy ott eleve ki se nyitottam ellenorizni, plusz nem allok neki ott osszerakni, hogy lassam egyesevel, mi van a dobozban.

Na most, en azt hogy bizonyitsam be, hogy mi NEM volt benne a csomagban? Nyilvan foto csak arrol tud keszulni, ami benne van, de en azt akar felre is tehetem a fenykep erejeig, igy nem mondhatja azt az ugyfelszolgalatos, hogy hat pedig ok beletettek, en nem mondok igazat? Szoval ez nekem kicsit olyan homalyzona. Nem is csak ez az eset, de barmi ehhez hasonlo. Itt nekem lesz igazam, vagy nekik?


2019. nov. 25. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Jysk mit mondott? Nem szoktak ilyenen problémázni
2019. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekem többször is volt már ilyen problémám a jyskkel meg ikeával is, mivel mindkét cég hajlamos bizonyos dolgokat újracsomagolni, visszaküldött termékeket újként eladni, stb. Volt, hogy egy fiók alja, volt, hogy egy csomag csavar hiányzott, de olyan is, hogy egy egész szekrényajtó. Szóltam nekik és kb szó nélkül adták, soha nem problémáztak rajta, hogy de igenis benne volt.
2019. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már írtam nekik, de a hétvége miatt nem olyan gyorsan őröl ez a malom, várok.
2019. nov. 25. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen par filleres dolggal kapcsolatban a jysk nem fog kotoszkodni. Elmondod h mi hianyzik, bemesz az aruhazba es megkapod.
2019. nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!