Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy telekommunikációs cég...

Egy telekommunikációs cég területi értékesítői állásinterjúján mikre számíthatok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Beadtam a jelenkezésemet egy céghez ami TV, Net szolgáltató...területi értékesítőt keresnek. Ehez szükséges végzettségem nincs, ilyen tapasztalatom sincs, viszont több mint 10 éve úgymond kereskedek, a magam ura vagyok, eladok-veszek az interneten...a legfőbb visszatérő vevőim külföldiek akikkel mindig tartom a kapcsolatot, mindenem az adás-vétel, jövés-menés. Szerintem emiatt átjuthattam egy rostán és most állásinterjúra hívnak. Szeretnék többet megtudni arról hogy ilyen helyzetben mikre kellene nagyon felkészülnöm,lehetne e speciális kérdések, tartok tőle hogy pl egy rögtönzött szituációban is tesztelni akarnak. Tudom csak magamat kell adnom, de hátha volt már valaki ilyenben és tudna tanácsot adni.

Köszönöm előre is.


2019. febr. 15. 18:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!