Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tudnék tenni, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy újra férfiként tudjak a férjemre nézni?

Figyelt kérdés
Nem ad magára, beszólogat, bunkón viselkedik emberekkel, nem kedveskedik, nincsenek kicsi meglepik. Felsőbb rendűnek gondolja magát, aki mindenkinél mindent jobban tud és szerinte az univerzum az ő törvényei szerint működik. Amúgy meg azt gondolja, hogy ő vicces, jóképű és még mindig nők álma. Tőlem persze elvárja, hogy tip top legyek, kedves, mosolygós, aki házi tündérként, este pedig k....ként körülötte ugrál. Úgy érzem, emiatt nem is kívánom.
2020. okt. 6. 09:27
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én sem huszonéves. És ezerszer próbáltam elrángatni. Nem hajlandó jönni. Kidobáltam a rongyos ruháit, ő visszaszedte a zacskóból, amiben ki akartam vinni.

Biztos én is hibás vagyok, nem vagyok tökéletes. Csak nem bírom már a tündérkét játszani. Hogy én magyarázzam ki megint a gyerek előtt, miért nem megyünk el arra a kirándulásra, amit 3 éve ígérget. Hogy ő jófej akart lenni, hogy elvisz dokihoz, majd minden alkalom után azt hallgatom, hogy milyen drága az üzemanyag és miattam nem lett kész a munkájával, mert engem kell kísérgetni. Holott ő is elintézett egy csomó saját dolgot. De akkor is én vagyok a hibás s miattam kell hétvégén dolgoznia. Igaz, mikor nem megyünk sehova, akkor is elmegy itthonról hétvégén, mert itthon mit csináljon, meg nem is akarja a gyerek és az én nyavajgásomat hallgatni.

Legújabb, hogy őt hogy idegesíti, hogy hol a cukor mérő, hol a vérnyomásmérő csipog. Gyógyszert állítanak be nálam, hetente 3x mérnem kell, hogy jó e így. És miért mondogatom, hogy szarul vagyok, biztos csak sajnáltatni akarom magam. És hiába mondom, hogy esetleg annyit várok, hogy ilyen esetben megkérdezze napközben, hogy hogy vagyok. Szerintem ez alap lenne. Vagy hogy hozzon e haza valamit, gyógyszert, kaját. Tudok e főzni. Hogy elmosogasson, egyszer, b nem többször. De én csak sajnáltatom magam.

2020. okt. 6. 11:30
 22/30 A kérdező kommentje:
Szerinte nekem az a pihenés, ha ők a gyerekkel elmennek pecázni, én n meg addig kitakarítom a lakást, meg lóhalálában pontban délre ebédet főzök, mert neki délután dolga van. S csak néz nagy szemekkel, hogy hát nem volt itthon a gyerek, miért nem pihenés így dolgozni itthon. Hogy baromi megterhelő az, hogy munka után bevásárlás, hazarohanás, tanulás a gyerekkel, közben vagy utána főzni, hogy másnap legyen kaja. Közben vacsorát csinálni, elpakolni, majd miután fél 10 körül elájulok a fáradtságtól, másnap fél 6kor elölről kezdeni az egészet. És persze minden szar alak vagyok, mert este nekem jó sokáig fel kellene maradnom, hogy mire ő kibújik a telefonjából úgy 11 körül, akkor még legyek vele nagyon kedves. Mert ez neki jár.
2020. okt. 6. 11:43
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Most mit akarsz ezzel?

Megmondtuk, hogy igazad van, vàlás.

Amiket most leírtál, azokból be is igazolódott, hogy helyesen tanácsoltuk.

2020. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Lehet, kiírni magamból. Sajnos nincs kinek elmondani, kitől tanácsot kérni. Jó kicsit megkönnyebbülni.
2020. okt. 6. 11:55
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem szeret már, ezért nem akar megfelelni neked és idegesíti, hogy a közelében vagy. De akkor ennyi. Örülj, hogy megkönnyebbültél.
2020. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Csak szomorú vagyok, azt hittem, nem csak én akarom ezt. De neki addig jó, míg az van, ami neki tetszik, illetve míg nincs gondja velünk. Hiszen annyiszor a fejemhez vágta, hogy rám áldozta élete legszebb éveit és miattam nem jutott sehova.
2020. okt. 6. 12:19
 27/30 anonim ***** válasza:
80%

Szóval panaszkodsz kicsit, aztán biorobotkodsz tovább.

Nem lesz jobb. Csak mondom. Ugyanezt csináltam évekig. Nappal kiszolgálsz, háztartás, gyerek, este még őfelsége, amiben neked semmi örömed sincs. De neki az is jár.

Fürdeni? Minek! Fogkefe? Az mi? (Pedig ő se ilyen volt, amikor megismertem.)

Én a végén már undorodtam tőle. Ezért is, még azért, mert erőltette.

Akkortól közöltem, hogy oldja meg, ahogy akarja, csajozzon, mit érdekel, nekem többet nem kell. Aztán volt, hogy a gyerekek a nagymamánál voltak. Mint két idegen, úgy voltunk otthon egy hétig. Sorozatokat, filmeket nézett, én olvastam. És én harminc-pár évesen ehhez még fiatalnak éreztem magam.

Nagyon rossz volt válni. Én voltam a "hibás, aki "tönkreteszi a családját". Bőgtem egy csomót. Sajnáltam a gyerekeket. Sajnáltam őt is. Elvesztettem egy csomó embert, akik elítéltek, mert "elhagytam azt a szegény embert". Aki utána jól le is robbant fizikailag, a nagy csapás miatt...


De végigcsináltam. Most élek. Szerelmes vagyok már 3 éve. Babát várok. Beutaztam egy csomó tengert, és megmutattam a gyerekeimnek is. Vele anno a Balatonig se jutottunk el soha. Én nem mondom, hogy most minden tökéletes, de ezerszer jobb, mint volt. A gyerekeit nem veszítette el, erre nagyon figyelek. Nem utálom, nem haragszom rá. De bánom, hogy nem léptem már sokkal hamarabb.

2020. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írd ki magadból. Én meghallgatlak. Közben te is jobban ráláthatsz arra, hogy ebből már nincs visszaút. Sajnos előfordul, hogy az emberek bántják egymást, nem figyelnek a másikra, de van az az állapot, az a sérelem és csalódás, amin egyszerűen nem lehet túllépni, és nem is érdemes erőltetni, mert az olyan, mintha saját magunkon követnénk el erőszakot. Nincs értelme, csak kínlódás.
2020. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Fürdés, fogmosás van. 3 utazni nem utazunk. Felesleges pénzkidobás, azért fizessünk, hogy máshol aludjunk. Kirándulás minek, neki dolgoznia kell. Nálunk sem volt itthon nyáron a gyerek. Ő a telefont nyomkodta, én jobb híján a tvt bámultam és álmodoztam esti sétákról, éjszakai fürdőzésről, moziról, beszélgetésből, közös dolgokról. De semmi. Szerinte ezek hülyeségek. Nincs itthon a gyerek, tehát csak szex lehet. Szinte elvárás szinten.
2020. okt. 6. 12:28
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni, semmibe néz. Önként belementél egy cseléd szerepbe, annak is tekint. Azt hitted csak jó feleség Vagy, és jobb lesz minden majd értékeli. Soha nem fogja, van ingyen cseléd, ingyen szex. Cselédjét senki nem becsüli. Soha. Ha te nem lépsz le, majd Ő fog, csak idő kérdése. Az új nője majd olyan lesz, aki nem rohan haza főzni, hanem rendel ha úgy tartja kedve, azt majd viszi nyaralni, kirándulni. Te meg nem érted mi volt a baj Veled, hisz gyerek is van. Pedig egyszerű......
2020. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!