Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lennék amiatt szerencsés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék amiatt szerencsés mert nem házasodtam meg férfiként?

Figyelt kérdés
Igen 36 éves vagyok és még nem házasodtam meg és nem is fogok. Férfi haverjaim ismerőseim, kollégáim is főleg férfiak mind azt mondják hogy Mázlista vagyok, meg jól döntöttem, szerencsés vagyok, mert okos vagyok. Ennyire rossz a házasság mint intézmény vagy miért mondják ezt szinte mindenki? Mi a baj a házassággal?
2019. aug. 19. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Akkor engem nyakonontott a szerencse, mert meg szuz is vagyok es baratnom se volt.


35F

2019. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Egy rém rendes család, valahogy mindig az jut eszembe a házasságról, családról, az ismerőseid is valami hasonlót élhetnek át, azért mondják.
2019. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom ők rossz házasságban élnek, ezért mondják. Én ismerek férfiakat, akik viszont kivirágoztak a házasságuk alatt. Ők is ezt mondanák, ha megkérdeznéd tőlük. Ez nagyon változó.
2019. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2019. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Mert szabad vagy. Itt nem a csajozásra gondolok. Mindegy mit csinálsz, mit tervezel, az úgy jó. Nincs aki beleszoljon. Ha otthon akarsz lenni egy hétig csak úgy, nincs aki azért rinyáljon, hogy miért nem megyünk valahova. Ha pedig mennél valahova, nincs aki azt mondja, hogy miért pont oda? Az uncsiiiii!

Az a hobbid amit akarsz.

Sokat szoktam ezen gondolkodni. Szerintem jobb egyedül,egy férfinak. Szülésen kívül mi is megtudunk mindent csinálni. Hisztizés nélkül.

2019. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Rossz házasságot kötöttek, azért mondják. De tudod, ki milyen virágot...
2019. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Te tényleg 36 vagy?

Kétlem, hogy mindenki ezt mondja es komolyan is gondolja.

2019. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7. Tényleg annyi vagyok, Hát korosztályom meg az idősebb korosztályban szinte majdnem mindenki ezt mondja van egy kettő aki hallgat és valaki nem nagyon beszél erről
2019. aug. 19. 09:20
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez csak balázska ti szerencsétlenek.

Nem mondtak ennek a nyomoréknak semmit, nem hogy szerencsés.

Életében nem látott nőt, nem is fog.

2019. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg több embernek nem jön be a házasság, mint igen.
2019. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!