Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lennék amiatt szerencsés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék amiatt szerencsés mert nem házasodtam meg férfiként?

Figyelt kérdés
Igen 36 éves vagyok és még nem házasodtam meg és nem is fogok. Férfi haverjaim ismerőseim, kollégáim is főleg férfiak mind azt mondják hogy Mázlista vagyok, meg jól döntöttem, szerencsés vagyok, mert okos vagyok. Ennyire rossz a házasság mint intézmény vagy miért mondják ezt szinte mindenki? Mi a baj a házassággal?
2019. aug. 19. 08:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Te szerencsésnek érzed magad? Vagy mások véleménye szerint élsz?
2019. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Én is azt mondom amit a körülötted lévők. Na és az ismerőseim, kollégáim is ezt mondják.

Azért, a kér rossz közül, én is és a többiek is a kevésbé rosszat, a házasságot választják.

2019. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha végigpörgetem a fejemben a környezetemben lévő házasságokat, akkor átlag 100-ból talán 1 az, ami jól működik. A többi nem, szóval érthető, ha ezt mondják...

Persze, férfi és női oldalról is vannak hibák, de gondolom mivel férfi ismerőseid mondják ezeket a dolgokat, ezért inkább a férfi oldalra vagy kíváncsi.

Amiket látok ezekben a házasságokban és negatívak: A feleség rengeteget hisztizik, nem ad magára, nincs szex, nincs igazi kikapcsolódás, nincs haverokkal lógás. Érthető, ha ezt nem tartja nyerőnek egy férfi sem.

2019. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ugranak bele a házasságba meggondolatlanul. Ez alatt azt értsd, hogy nem is ismerik igazán a partnerüket; vagy nem szeretik, nem boldogak vele, csak "nincs jobb"; esetleg kényszerből/kötelességből: teherbe esett a csaj, vagy kihisztizte; végül, egyszerűen nem álltak még rá készen.

Aki nem boldog a házasságában, annak vagy egyáltalán nem való ez, vagy ostoba, és másokat, ezesetben az egész intézményt szidja ahelyett, hogy belátná, senki más nem tehet a boldogtalanságáról, csak ő.

2019. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%

5#nek mennyire primitív, üres, és szomorú élete lehet. Szívből sajnállak 5#ös. Kitartást! :'(((


Én nem szeretem, mert hivatalos mizéria. Majd ha előnyöm szérmazik a papírból, házasodok.

2019. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

5 Igazad van. Mennék, akkor hová, minek.

Nem akarok, akkor meg miért nem megyünk, csak vagyunk itthon.

Hobbinál, már megint egyedül akarsz csinálni mindent és lehet sorolni holnap reggelig.

2019. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!