Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy én egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy én egyáltalán nem vagyok szerencsés?

Figyelt kérdés
Szerintem úgy általában tetszek a férfiaknak, Facebookon is szoktak lájkolni. De valamiért egy kapcsolat még sem jön össze. Ha jártam is valakivel, az is rövid ideig tartott, és többször inkább engem hagytak ott. Bezzeg másoknak a fenekét kinyalják, még meg is kérik a kezüket már a 20-as éveik közepén vagy vége felé.
2019. aug. 11. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ok, amiért ott hagytak? Te milyen típusú férfinek adtál esélyt? Nem lehet, hogy akiknek adtál esélyt azok eleve olyanok, akik "népszerű" férfiak, és nem akarnak senkivel sem hosszabb kapcsolatot?
2019. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt igazi indok. Amúgy Volt olyan aki éveket bezzeg mással együtt tudott lenni.
2019. aug. 11. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor azt kéne kideríteni, hogy másokban van-e a hiba (mert ők "bezzeg" mással évekig tudnak lenni), vagy pedig benned van valami olyan, ami miatt veled nem akarnak lenni. Esetleg semleges oka van, tehát hogy nem érezte, hogy veled el tudná képzelni. Nem hinném hogy egy kirakott testrész miatt van valaki évekig valakivel. Ha kiálhatatlan, flegma, követelőző stílusa van, akkor a kirakott fenékkel együtt hagyja ott. Nem hinném hogy ez dönt...
2019. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legutóbbi exemnek is csak arra voltam jó, hogy kihasznált, megfektetett egy jó pár alkalommal, hazudott, aztán már dobott is. De mással meg éveket együtt volt. Úgy hogy ez alapján magamat gondolom egy sz@r alaknak.
2019. aug. 11. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz mi az benned amiért valaki szivesen választ téged?
2019. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!