Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tudnék tenni, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy újra férfiként tudjak a férjemre nézni?

Figyelt kérdés
Nem ad magára, beszólogat, bunkón viselkedik emberekkel, nem kedveskedik, nincsenek kicsi meglepik. Felsőbb rendűnek gondolja magát, aki mindenkinél mindent jobban tud és szerinte az univerzum az ő törvényei szerint működik. Amúgy meg azt gondolja, hogy ő vicces, jóképű és még mindig nők álma. Tőlem persze elvárja, hogy tip top legyek, kedves, mosolygós, aki házi tündérként, este pedig k....ként körülötte ugrál. Úgy érzem, emiatt nem is kívánom.
2020. okt. 6. 09:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Tehát egy igénytelen, bunkó barom, aki szarba se néz téged? Te meg cserébe nyalod a sejhaját és azt hiszed veled van a baj? Szenvedj, megérdemled a sorsod.
2020. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Te az exemmel elsz? En megleptem tole.
2020. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Kuka!
2020. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem nyalom a sejhaját. Korábban csináltam, de most már nem vagyok rá hajlandó. És ez nagyon nem tetszik neki. Szerinte egy szemét vagyok mert mindig lehúzom. Mert nem tetszik, hogy most akar úgy viselkedni, mint a 20 éves nyikhajok. Hiába mondom, hogy nevetséges, szerinte én vagyok az.
2020. okt. 6. 09:40
 5/30 anonim ***** válasza:
7%
Nem kellett volna kiherélni, akkor maradt volna férfi.. :)
2020. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
az a legjobb, ha a párkapcsolatban egyáltalán nem foglalkozol mostantól vele. Éled az életed szépen, ha bunkó, nem szólsz vissza, csal hallgatsz. A hallgatás többet ér ezer szónál. Ne menj belée a vitába, bármit gondod van, oldd meg egyíedül, mindenből hagyd ki amiből csak lehet. öltözz csinosan és ha közeledik hárítsd el a fáradt vagyok dumával, vagy ülj le olvasni. emelett kezd el dugdosni a telefonodat és eljárkálni a barátnőddel. Ilyenkor a pasik már kezdenek elgondolkodni, legalábbis a többség. Ha féltékeny, akkor mutasd meg neki a telót vagy ha rajta akar kapni, akkor úgy sem fog, hisz tényleg nem csinálsz semmit. Csak megmutatod neki, hogy nélküle is tudsz létezni és ha nem viselkedik rendesen, akkor ki lesz rekesztve, sőt ha így folytatja még el is veszíthet. Ez fog hatni.
2020. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem tudsz tenni. Meg amúgy is minek?
2020. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló részemről előbb teljes elhidegüléshez, majd váláshoz vezetett. Még akkor se fogta fel mi a problémám, de utána úgy lerobbant, hogy hónapokra kórházba került. Aztán összeszedte magát végül, de nekem jobb nélküle. Van más, akire férfiként nézhetek.
2020. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ezt így könnyű lenne, g ha nem lenne gyerek. De vele is megoldható. Annyi gond van, hogy van ugyan 2 autónk, de az egyiket le kellene műszakiztatni, meg megjavítani. Igaz, autószerelő, de a sajátra sajnos nincs ideje június óta. Direkt nem csinálja meg, mert akkor nem tudok sehova elmenni. Azt hiszi, életképtelen vagyok, pedig ő az, aki a tele hűtő és teli szekrény mellet éhen hal és nem tud felöltözni. Mondtam, nevethet, csak nehogy sírásba csapjon át.

Hétvégén családi rendezvény lesz. Közölte, ő utálja az egészet, így elmegyünk, ott leszünk 1 órát és hazajövünk. Ha én maradni akarok, akkor meg hazajövök, ahogy akarok. Azt hiszi, megijedek, de már kinéztem, hogyan tudok hazajönni busszal.

2020. okt. 6. 10:02
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell benne maradni egy lehúzó kapcsolatban, ahol nem egyenlőként kezelik a másikat. Amit nem lehet megjavítani, attól igenis meg kell válni, mert csak megy az idő, megfosztod magad a boldogságtól. Neked kell tudnod, hogy mennyi ideje tart ez az állapot, és látsz-e reményt a javulásra. Ha férjed nem hajlik arra, hogy megbeszéljétek a problémát, változtassatok, jelen esetben ő próbáljon felnőtt férfiként viselkedni, megerőltetni magát, küzdeni a kapcsolatért, érted, akkor hagyd a fenébe! Így nem lehet rá férfiként tekinteni.
2020. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!