Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tudnék tenni, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy újra férfiként tudjak a férjemre nézni?

Figyelt kérdés
Nem ad magára, beszólogat, bunkón viselkedik emberekkel, nem kedveskedik, nincsenek kicsi meglepik. Felsőbb rendűnek gondolja magát, aki mindenkinél mindent jobban tud és szerinte az univerzum az ő törvényei szerint működik. Amúgy meg azt gondolja, hogy ő vicces, jóképű és még mindig nők álma. Tőlem persze elvárja, hogy tip top legyek, kedves, mosolygós, aki házi tündérként, este pedig k....ként körülötte ugrál. Úgy érzem, emiatt nem is kívánom.
2020. okt. 6. 09:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt két gyerek is. Nem jelent semmit. Most is szépen neveljük őket, bármikor viheti őket, nem lett tőlük eltiltva, épp csak nem élünk együtt.

#8 voltam.

2020. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%
bocsánat, de te választottad őt, gondolom nem egyik napról a másikra lett ilyen. Mondd meg hogy elválsz ha nem változtat mert ez toxikus házasság így.
2020. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%
Szóval nem tudod elintézni az autó problémáját? 😱 Akkor tényleg maradj vele.
2020. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, akkor vissza vett, de egy idő után újra a régi volt minden.
2020. okt. 6. 10:18
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

A gyereknek is jobb, ha a nem azt látja, hogy a szülei mennyire nem csípik egymást.

Abból, hogy nem javítja meg a kocsit, nehogy önállóbb legyél, látszik, hogy kontrollálni akar.

Bírom, ezeket a "te választottad" tartalmú hozzászólásokat. A kapcsolat elején nem úgy viselkedik az ember, hogy abból látszódjon, hogy ez bizony mérgező lesz. Sőt. Nálunk például olyan fokozatosan épített le, hogy fel sem tűnt, hogy miben vagyok, csak amikor már az utcára is féltem kimenni.

2020. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%

Kiábrándultál tök jogosan. Nem is értem, hogy tarthatnád férfinak újra, miközben nem az. Az én exem még igyekezett is egy kicsit, mègsem tudtam újra férfiként nézni rá.

A te férjed még csak nem is igyekszik, mit akarsz tőle?

Ha változtatna, ezek után, amiket leírtál, képes lennél még szeretni?

Szerintem nem biztos. Van egy pont, ami után visszafordíthatatlan a helyzet. Úgyhogy lehet, én nem erre pazarolnám az energiám, hanem arra, hogy elkezdjek szép lassan leválni róla a gyerekkel, ès önállóan is megàlljam a helyem.

Ha elváltok, attól mèg ugyanúgy az apja marad.

2020. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Rossz a kérdés... Mert a valódi kérdés, hogy így akarod-e leélni a hátralévő életedet? Ennek a kapcsolatnak már reszeltek, bőven túl van azon hogy ha megbeszélitek a dolgokat akkor ti ketten külső segítség nélkül rendbe tudnátok hozni. Vagy elmentek egy párteraphoz, vagy beadod a válókeresetet.
2020. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom,hogy kezdettől fogva ilyen volt-e csak jól leplezte, vagy nem vetted annyira észre, vagy folyamatosan kialakult ez az állapot amiről írsz.

Ha igényes volt korábban az öltözködésére miért lett trehány, igénytelen?

Ha korábban nem volt nagyképű mitől lett az?

Be tudod határolni azt,hogy mikortól változott ennyire hátrányára?

Közös, vagy külön kasszán vagytok?Jól megy Neki az autószerelés?

Nem hinném,hogy azt meg tudod oldani,hogy ne törődj Vele, rejtegesd a telefonod, szeretőt "produkálj",tedd féltékennyé. Szerintem ezekkel nem érnél el semmit.


Hülyén hangzik lehet, de én a helyedben a tele ruhásszekrényből előszedném a ruháit és rátérnék arra,hogy "öltöztessem".

Egyrészt. Általában a nő szólják meg ha igénytelen a férje, tehát Neked se érdeked,hogy elhanyagoltan lássák.

Lehet,hogy egy idő után természetes lenne a részéről,hogy öltözik...


Vond be a bevásárlásba, a házimunkába. Állj elé és mondd,hogy Neked kell a kocsi ,tehát elviszed egy autószerelőhöz, ha pénzbe kerül akkor is. És ezt tedd is meg ha nem lép erre.

Szerintem ez utóbbi vízválasztó lenne nála. Egyrészt látná,hogy boldogulsz nélküle is, másrészt pedig megalázó lenne számára ha autószerelőként más szerelné az autóját.

+ emellé azért nem árt ha néha a korára utaló megjegyzést teszel, vagy mesélsz Neki -akár kamu- történetet ami arra utal, hogy mennyire megszégyenítő helyzetbe kerülhet az,aki belemegy egy jóval fiatalabb nővel bármibe.

2020. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen. Ha ilyen lett volna, sosem mentem volna hozzá. De most már olyan nadrágban hát, aminek az alja rongyos. Nem vesz nadrágot, mert hát neki csak a méregdrága a megfelelő, a márkás. De arra lusta, hogy elmenjen boltba. Én vettem neki párszor ruhát, mindig lefikázta. Így nem veszek neki semmit, vegyen magának.
2020. okt. 6. 11:00
 20/30 anonim ***** válasza:
66%

18-as válaszoló vagyok, és nem igazán fiatal. Tapasztalatból írtam amit írtam. Ne haragudj, de lehet,hogy Te is hibás vagy abban,hogy ez így alakult.Számtalan férj van akit igenis el kell rángatni a boltba ahhoz,hogy ruhát vegyen, és kukába kell rakni a rongyosat,hogy ne vegye a kezébe.


Huszonévesként én is azt mondanám,hogy válás...de nem annyi vagyok és tudom,hogy nincs tökéletes pasi, ahogy nő sem.Mivel gyereketek van amin lehet változtatni azon próbálj meg. Aztán ha nem meg akkor valóban jobb külön.

2020. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!