Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El lehet távolodni emiatt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet távolodni emiatt egy férfitől?

Figyelt kérdés
Párommal az eleinte együtt aludtunk,ami nagyon jó volt.Jó volt a közelsége az érintése.Sajnos horkol,ami rosszabbodott mostanra.Nagyjából egy év után kezdett komolyabban zavarni a horkolása,mindig felébredtem rá és nem tudtam visszaaludni.Ma már külön alszunk mert elegem lett az éjszakai kínlódásból.A probléma hogy úgy érzem mindenben eltávolodtunk egymástól.Igazából hiányzik hogy éjszaka hozzábújjak,nem annyira jó mindig egyedül aludni.De ilyen horkolás mellett nem ő hiányzik hanem egy "csendes" férfi.Persze nincs konkrét tárgya.Kérdésem az lenne a folytonos külön alvás miatt szerintetek el távolodhat egy pár egymástól? Vagy más oka is van talán.
2020. szept. 29. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nekem picit a pofám leszakad, hogy a horkoló férfiak zöme akkora önző paraszt, hogy le se szarja, hogy a másik nem tud tőle aludni. Ő aztán nem megy orvoshoz, hát mit képzel a Zasszony? Csak aztán nem kell meglepődni, ha a Zasszony inkább mással akar aludni egy idő után.
2020. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem mint a kérdező és én se tudom a választ. 33f
2020. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!