Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfog távolodni ha egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfog távolodni ha egyetemre megy?

Figyelt kérdés

A párom szeptembertől elfog menni egyetemre. Részben örülök neki,mert érettségi után közvetlen Ő dolgozni ment, most pedig valóra válthatja azt amit tervezett, az álmait.

Azonban annyit módosult a dolog, hogy nem az itteni egyetemre megy-ami félórányira van kocsival, hanem az ország másik felére pedig ugyanez a szak itt is van. Az a probléma hogy ide nem jelentkezik mert kellene hozzá informatika érettségi, oda pedig nem. Én nyaggattam egy éven át hogy tanuljon s menjen le vizsgázni, de csak igérgetett és nem lett belőle semmi.

Volt nyiltnapon, jelentkezett is. Tetszik neki és ez boldoggá tesz. Attól viszont félek hogy elfog tőlem távolodni. Mindig is társasági ember volt,könnyebben barátkozott az emberekkel. Ez nem azt jelenti hogy nekem nincsenek, de én nem vagyok az az eljárós fajta.

Tartok tőle hogy az új társaságot annyira fogja élvezni hogy megfeledkezik rólam. Szembe jön vele akárki, s azonnal elfelejti azt aki távol van.


Elmondtam neki a félelmeim, de azt mondta ne idegesítsem fel a 'képzelgéseimmel'.

De nyiltnapja után is megjegyezte: nem gondolta volna ennyi csak lesz. Sok gyerek. (Akiket legyerekezett, velem egyidős lányok).

Nem buta csajokról beszél, én meg csak egy szakács vagyok, valahol messziről...

Rosszul érzem magam mert a párja vagyok és kutya kötelességem lenne támogatni , bennem pedig ez motoszkál.


Reális a félelmem? Mit tehetnék?

20\L


2018. febr. 14. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:
ennyi csaj lesz *
2018. febr. 14. 11:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha elég erős a kapcsolatotok, akkor kibírjátok. Ehhez két ember kell.

Milyen sűrűn tervez hazajárni?

Mi is távkapcsolatba kényszerültünk, de eddig úgy néz ki, hogy bírjuk, mert mindketten fontosak vagyunk egymásnak.

A kérdés inkább az, hogy hosszútávon meddig bírjátok majd, mert a távkapcsolat jó átmenetileg, de évekig kimerítő és nehéz lesz, hogy ritkán látjátok egymást.

Viszont még van időtök, szóval ezt beszéljétek át a nyáron, hogy senki ne maradjon kételyek között.

2018. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Havonta inkabb egyszer mert szlovakiai, hozzam is csak lekoltozott es azert tervez hazajarni is. O elegge tarsasagi ember . Egyaltalan nem kivancsi arra amit mondok arrol mennyire feltem.
2018. febr. 14. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem lesz hosszútávon jó...
2018. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szetintem sem.
2018. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még el sem ment, de már előre kombinálsz... Ugyanúgy a te környezetedben is megcsalhat ha szeretne, nem kell ahhoz fél országot átszelnie, h mást találjon. Ráadásul olyan beállítottságúnak kell lennie, aki könnyen kapható mindenre. Amikor én is elmentem egyetemre, akkor is ilyen bamba szövegekkel jöttek, h majd biztos ki tudja miket fogok ott csinálni stb. És ezt olyanok beszélték, akik az egyetemen meg sem fordultak, nem is tapasztalták az ottani életet. Igen, vannak olyanok ott akik orrba szájba akárkivel kefélnek. De ahogy mondtam, nem kell általánosítani, mert nem mindenki ilyen. Neked kell ismerned a párodat, h milyen ember és mennyire lehet belevinni a rosszba.
2018. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!