Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemre kerülés után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemre kerülés után mennyi idő elteltével lett komoly kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyetemista leszek és nem szeretnék csak úgy szórakozni, "kipróbálni" mindenkit, hanem komoly társat akarok magam mellé. Mennyire nehéz ilyet találni és hol érdemes ismerkedni?

19/L


2016. júl. 2. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

járj sokat könyvtárba, meg egyetemi beszélgetős klubokba, szakkoliba, arrafelé vannak értelmes srácok.

19 évesen túl sok mindent még ne várj, párszor össze fogják törni a szívedet, az első a tanulás legyen.

2016. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem lett 5 év alatt sem. Könyvtáras hülyeséget felejtsd el, az itteni ötletek ellenére nem ismerkedni járnak oda az emberek.

24/L

2016. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat en is nagy remenyekkel vagtam bele az egyetembe. Se az egyetem se a pasi nem jott be. :D Az elettarsammal tok mashol ismerkedtem meg.
2016. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő? Végtelen, mert semmi sem jött össze. A férfiak legjobb 20-30%-a végigment szinte az összes lányon, aztán annyi. Ha nem akarsz beállni az "átlag egyetemista lány" sorba, ami annyit jelent, hogy a diszkóban végigmegy rajtad a sok "jópasi", akkor fogalmam sincs. Talán órák után, ismerősök közt, szakkörökön érdemes próbálkoznod, bár nem tudom biztosra, mert nem vagyok nő.
2016. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lett.
2016. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még egyetemre kerülés előtt ismertem meg a párom. Az egyetem első évében sokat balhéztunk és szakítottuk. Utána a második és harmadik évemben barátok révén ismertem meg új embereket, de egyikkel se működött, 3 rövidebb kapcsolatom is volt. Most, az egyetem utolsó évében ismét összejöttem a gimiben megismert barátnőmmel. A régi problémák megoldódtak, mi újra egymásra találtunk :)
2016. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!