Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél órás ismerettség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél órás ismerettség után szexeltünk, lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg, de nem voltak komoly levél váltások, csak chateltünk pár szót. Csütörtök éjjel beszéltünk először, péntek estére már megbeszéltük a randit, hogy felmegyek hozzá filmet nézni. Tudom elég bátor húzás volt ez így, féltem is, nincs e valami rossz szándéka. Aztán szerencsére minden jól alakult, de filmnézés közben fél órás személyes ismerettség után már szexeltünk. Viszont amit nem tudok hova tenni, az az hogy utánna még órákig együtt voltunk iszogattunk és beszélgettünk, ismerkedtünk, szóval kb ilyen forditott randi volt. Haza is kísért gyalog, azt mondta szeretne még találkozni, de menjünk el valahová rendesen, szeretne jobban megismerni. Tegnap este, és ma délelőtt is már írt facebookon, hogy mennyire jó volt velem, bókol, udvarol. De ez így most mi? Ennyire megfogtam érzelmileg, hogy a gyors szex ellenére akarna tőlem komolyabbat? Vagy csak amolyan hétvégi szerető-unaloműzőnek akar megtartani?
2016. jún. 18. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. A kapcsolatok minőségét nem a szűzies életmód biztosítja.
2016. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is neten ismerkedtünk meg, mondjuk mi sokat beszélgettünk elötte, de az első "randin" megtörtént a dolog és azóta 9 hónapja nagyon boldog kapcsolatban élünk, már össze is költöztünk.

Ezen kívül, abból amit leírtál rendes, normális embernek tűnik , ha csak szexre kellettél volna neki, szerintem nem kisért volna haza, nem keresne, nem akarna megint találkozni.

Szóval sok sikert!:)

2016. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Voltam mar en is hasonlo helyzetben.


Egyedül az a gondolat zavart egy ideig, hogy ugy ereztem, parom talan eddig is könnyen kaphato volt...


Akkoriban mondta, hogy ezt meg sosem tette, hogy ilyen rövid ismerkedes utan odaadja magat a szenvedelyenek, de nem tudott ellenallni stb... Ezt azelött is sokszor hallottam, de nem hittem el. Baratnömmel most mar 5 eve boldogan elünk együtt es azota teljesen biztos vagyok, hogy öszinten gondolta. Az sem lett volna problemas, ha nem, csak az elejen kicsit komolytalanul alltam a kapcsolathoz. Ilyen kezdessel nem gondoltam, hogy ezek utan meg küzdenem kellene valamiert...

2016. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is neten ismerkedtünk meg, kb. másfél évig beszélgettünk, mert először én nem akartam tőle semmi komolyabbat, aztán nem tudtunk találkozni. Amikor végre először találkoztunk, mi negyed óra múlva az ágyban kötöttünk ki, de azóta is kilenc hónapja együtt vagyunk :)
2016. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor fog kiderülni ha elmész vele, de ne erőltesd, inkább néz meg velem egy filmet, ma is ráérek :) F
2016. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!