Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Értelmiségi, hivatásuknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi, hivatásuknak élő, intellektuális férfiak, titeket zavarna, ha a kedvesetek felrakná viccelődve a netre, hogy 10 évig járt egyetemre?

Figyelt kérdés
Nem volt más oka rá, csak a bulizás, fiatalság miatti laza életvitel.
2016. márc. 14. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Leszarnám :)
2016. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szerepel alatta, hogy "takarítóként" akkor "who cares?"
2016. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
oké, de ez miért akkora poén ? főleg, hogy félmillio ft-ot kellett rá kifizetni, mert elhasználta az állam által támogatott féléveit.teljesen feleslegesen. közben nem is dolgozott sokat, 1-2 évet. egyébként bizonyos szakoknál érthető is lehet, de ez egy kevés energiát igénylő suli volt és nem is érdekelte különösebben.
2016. márc. 14. 19:16
 4/22 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy felrakja viccelődve a netre? :D


Kiírja Facebookon, vagy mi?

2016. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez a kérdés. Szerintem se poén, de biztos velem van a baj. :D
2016. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

igen. illetve mellékelve egy foto az aktuális iskolalátogatási papirjárol, hogy erre a félévre be van iratkozva.


még ha a diplomafélévben lett volna, hogy jajj de jo, végre befejetem, talán félig érteném. de ez még heted- vagy nyolcadéves korában volt. és befejezhette volna akkoriban is. de még ráhuzott pár félévet.

2016. márc. 14. 19:19
 7/22 anonim ***** válasza:
lebélsaraznám magasról ha egyébként normális és jó az ágyban xd
2016. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

hát figyelj, egy caládtagomrol és a mostani párjárol van amugy szo. direkt azrt tettem fel a kérdés ugy, hogy értelmiségi a férfi, mert sokra vitte a hivatásában és rengeteget dolgozott érte, a semmiből, szoval teljesen más felfogásu ember. azt nem tuom, hogy milyen az ágyban, de a természete sem tul jo. elég harcias, veszekedős tipus.

a ffi meg békés alkat. kisülhet ebből vmi jo hosszutávon ?

2016. márc. 14. 19:25
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelne. Ha nem nekem kell eltartanom, akkor pont leszarom.
2016. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
félmillioba kerültek a plusz félévek
2016. márc. 14. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!