Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Értelmiségi, hivatásuknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi, hivatásuknak élő, intellektuális férfiak, titeket zavarna, ha a kedvesetek felrakná viccelődve a netre, hogy 10 évig járt egyetemre?

Figyelt kérdés
Nem volt más oka rá, csak a bulizás, fiatalság miatti laza életvitel.
2016. márc. 14. 19:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
amugy rendszeres fizetésért takaritani miért rosszabb, mint a felesleges lébecolás egy büfészakon ?
2016. márc. 14. 19:32
 12/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem az gázabb, hogy kívülállóként ennyit foglalkozol a dologgal. :)
2016. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
miért ? én hallgatom a panaszkodást és az én családom is adott neki kölcsön.
2016. márc. 14. 19:54
 14/22 anonim ***** válasza:

Ja oké, így már értem... :(


Ebben az esetben kissé tapintatlan dolog azzal "poénkodni" nektek, hogy ő milyen sokáig járt egyetemre...

2016. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hovajár ez a burzsuj lány ? fél guriga az nem kevés nem sok itthoni iskola kerül annyiba.
2016. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a kerdesem hogy ilyen CV-vel hol talal majd munkat?
2016. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Értelmiségi, hivatásuknak élő, intellektuális férfiak"


Tehát a kérdés a bérrabszolgáknak szól...

2016. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem, a ffi kőkemény munkával épitett fel egy komoly művészkarriert. ami nagyon nem fizet jol és rengeteg munka áll mögötte. nem értem az ilyen kapcsolatok pszichologiáját.
2016. márc. 14. 21:10
 19/22 anonim ***** válasza:

Alapból nem jönnék össze ilyennel. Egy egyetemet ne 10 évig járjon,pláne ha büfészak. Ezt pedig reklámozni is gáz. Ki kell dobni az ilyet a f...szba,gondolom jó most beleülni a pénzbe...

Rengeteg ilyet ismerek, nagy része szerencsétlen pénzéhes r...banc. Később gondok lehetnek vele!Komolyan mondom!

2016. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
összesen került ennyibe a plusz 5 év, amit ráhuzott. de semmi értelme nincs az egésznek, mert nem nagyon dolgozott közben, amikor igen, az el is ment amerikai utazgatásra meg éttermekre, bulira, albérletre.. szoval nem tudom, mit csinált igazábol 18 és 28 éves kora között. egy ismerősöm másoddiplomaként, párhuzamosan csinálta meg ugyanezt egy másik egyetem mellett és közben dolgozott, háztartást vezetett..
2016. márc. 14. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!