Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El lehet távolodni emiatt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet távolodni emiatt egy férfitől?

Figyelt kérdés
Párommal az eleinte együtt aludtunk,ami nagyon jó volt.Jó volt a közelsége az érintése.Sajnos horkol,ami rosszabbodott mostanra.Nagyjából egy év után kezdett komolyabban zavarni a horkolása,mindig felébredtem rá és nem tudtam visszaaludni.Ma már külön alszunk mert elegem lett az éjszakai kínlódásból.A probléma hogy úgy érzem mindenben eltávolodtunk egymástól.Igazából hiányzik hogy éjszaka hozzábújjak,nem annyira jó mindig egyedül aludni.De ilyen horkolás mellett nem ő hiányzik hanem egy "csendes" férfi.Persze nincs konkrét tárgya.Kérdésem az lenne a folytonos külön alvás miatt szerintetek el távolodhat egy pár egymástól? Vagy más oka is van talán.
2020. szept. 29. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Vegyen maszkot vagy estére betehető fogsor rögzítőt.
2020. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgatózz, aludj!
2020. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi szinte a kezdetektől külön alszunk a férjemmel, de nekünk ez így jó. Ha ti amúgy igényelnétek az összebújást, együtt alvást, akkor előfordulhat.

Menjen el fül-orr-gégészhez.

2020. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,igényelnénk.Olyan jó ha éjszaka melletted van akit szeretsz,hozzá tudsz bújni.Ezek az élmények nekem kimaradnak.
2020. szept. 29. 17:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk külön aludni, bár nem horkolás miatt, de szerintem is kipihentebb az ember. Esetleg használj füldugót, nem tudom mennyire szűri ki a horkolást, de ahogy írták előttem egy fül-orr-gégész felkeresése is hasznos lehet.
2020. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én már kb. 10 éve füldugóval alszom. Sajnos ez az egyetlen megoldás. Orvoshoz nem hajlandó menni, hogy mi a horkolás oka. Így marad a füldugó. Anélkül már lassan el sem tudnék aludni. :)
2020. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem alszom már a horkolás miatt a férjemmel, de átérzem amit te - azt szoktam csinálni h hétvégente mellette alszom el, aztán amikor először felébredek akkor átkocogok az ágyamba. Addig pedig jó mellette. :)
2020. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt már én is kipróbáltam hogy mellette aludtam el, majd mikor felköltött a horkolásával átmentem a nappaliba aludni, ahol egyébként is alszom.

A baj, ilyenkor legtöbbször egy óra múlva alszom vissza. Ha megyek dolgozni ez lélekölő. Füldugót nem szeretnék használni.

2020. szept. 29. 18:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is nagy gond a horkolás. Sokszor felébredek rá én is, meg nem tudok jót aludni, még ha alszok is. Viszont el nem tudom képzelni, hogy rendszeresen külön aludjunk, és reggel a konyhában, vagy épp mikor hol találkozzunk, beszéljük kérdezzük meg ki hogy aludt. Akárcsak a lakótársak. Állítom, hamarabb elválnék a horkolás miatt, mint hogy külön szobába pakoljak.

Mi is inkább az éjszaka közepén vonulunk át a másik szobába, ha már végképp nem tudok tőle aludni. Változó, hogy épp mikor melyikőnk megy. Bár olyan is volt, hogy átvonultam, majd rövid időn belül vissza, mert annyira hiányzott a közelsége.

2020. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A férjem amikor megismerkedtünk,nem horgolt,aztán valami oknál fogva pár évre rá elkezdett horkolni....nem kicsit...hanem nagyon...egyáltalán nem tudtam mellette aludni,mert volt,hogy nem vett levegőt,és emiatt horkangatott is,amire én mindig felriadtam,ráadásul féltem,nehogy nagyobb baja legyen...aztán ő lekötözött a nappaliba aludni....jó pár hónapig kértem,menjen el dokihoz,nézesse még mi a baj...tojt a fejemre...aztán besokaltam,megkérdeztem,több hónapnyi különalvás után,mi a terve a kapcsolatunkkal...mert ez így nem állapot,és vagy elmegy megnézheti magát,v. ha ennyire nem számít a közös életünk,és ennyire semmibe vesz engem ,hogy ez engem zavar és kihatással van a kapcsolatunkat is akkor váljunk el...Kiderült a probléma,megműtette magát több mint 6éve és azóta sokkal jobb a dolog,nem mondom,hogy csendben van,de lehet mellette nyugodtan aludni,illetve ha mégis horkol,megbököm,elfordul és csend lesz :-)
2020. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!